Titulinis » Naujienos » „Energijai“ Minske nepavyko antrą kartą iš eilės nugalėti pastarųjų dviejų sezonų čempionų

2015-09-13
 Sekmadienį Minske pirmą nesėkmę naujajame Baltarusijos Aukščiausios ledo ritulio lygos sezone patyrė Elektrėnų „Energijos“ komanda, kuri 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) pralaimėjo pastarųjų dviejų sezonų čempionui Minsko „Junior“ klubui.

Pirmajame kėlinyje netrūko grubaus žaidimo, bet abi komandos nesugebėjo tuo pasinaudoti, o „Junior“ netgi nerealizavo baudinio, skirto į „Energijos“ vartus po Artūro Visocko pražangos.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai užsidirbo 4 baudos min. ir tuo pavyko pasinaudoti Danieliui Nomanovui (28:17 min.), kuris po Edvino Boroškos perdavimo atidarė rungtynių įvarčių sąskaitą. Deja, kėlinio pabaigoje „Energija“ pažeidė sudėties taisyklę, užsidirbo 2 baudos min. ir likus vos 10 sek. iki pertraukos pusiausvyrą atstatė Aleksandras Platonenka (39:50).

Trečiojo kėlinio pradžioje „Energija“ liko žaisti mažumoje po A.Visocko pražangos. Deja, kėliniui įpusėjus „Junior“ pirmą kartą išsiveržė į priekį – pasižymėjo Vladimiras Rovba (51:39), o dar vėliau „Junior“ pergalę įtvirtino Arturas Protasenia (58:34).

„Energijos“ vartus visas rungtynes gynė Donatas Žukovas.

Minske pirmajame šių komandų tarpusavio mače pergalę rezultatu 4:2 (1:0, 2:2, 1:0) šventė „Energija“. Praėjusiame sezone „Energija“ iš tolesnės kovos pasitraukė ketvirtfinalyje, o „Junior“ tiesiog žibėjo atkrintamosiose varžybose ir tapo lygos čempione.

Artimiausias dvejas rungtynes „Energija“ žais rugsėjo 20-21 dienomis, kai Elektrėnuose priims Novopolocko „Chimik-SKA-2“ ledo ritulininkus.