Titulinis » Naujienos » „Energija“ vėl neturėjo vargo su Baltarusijos aukščiausios lygos autsaideriais

„Energija“ vėl neturėjo vargo su Baltarusijos aukščiausios lygos autsaideriais

2015-01-20
Sportas.lt informacija
Nesunkią pergalę Baltarusijos aukščiausioje ledo ritulio lygoje šventė dėl vietos atkrintamosiose varžybose kovojanti daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“, kuri antradienį svečiuose 9:1 (2:0, 4:0, 3:1) sutriuškino autsaiderę – Lydos „HC Lida-2“ ekipą.

Lydos ledo ritulininkai sėkmingai gynėsi pirmąsias 11 min., kol galiausiai ritulį į jų vartus pasiuntė Lukas Vėželis (11:22 min.), o kėlinio pabaigoje „Energijos“ pranašumą padvigubino Rokas Bazys (18:40). Vos prasidėjus antrajam kėliniui savo įvartį pelnė Aivaras Bendžius (23:50), o likusi kėlinio dalis „priklausė“ Dovydui Kulevičiui – jis net tris kartus (30:37, 33:28 ir 39:12) nuginklavo varžovų vartininką ir pradėjo šeimininkų triuškinimą.

Pirmuosius du kėlinius „Energijos“ vartus puikiai gynė Donatas Žukovas, o prasidėjus trečiajam kėliniui jį pakeitė Maksimas Čiževskij. „HC Lida-2“ netrukus tuo pasinaudojo ir žaisdami daugumoje pelnė paguodos įvartį – pasižymėjo Janušas Chotianis (41:17). Netrukus „Energijos“ šešių įvarčių persvarą atstatė Andrius Židkovas (42:56), o rungtynes užbaigė Aimo Fiščevo (47:12 ir 52:10) dublis.

Sportas.lt primena, kad tai buvo ketvirta iš eilės „Energijos“ pergalė prieš „HC Lida-2“. Pirmadienį Lydoje elektrėniškiai laimėjo 10:3, o kiek anksčiau namuose šventė dvi triuškinančias pergales – 14:2 ir 8:4.

„Energija“ (44 tšk.) liko 9-oje turnyrinės lentelės vietoje, o „HC Lida-2“ (1 tšk.) rikiuojasi paskutinė – 11-a. Elektrėniškiams iki atkrintamųjų varžybų zonoje esančio Bresto „HC Brest-2“ (45 tšk.) trūksta tik taško. Tiesa, Bresto klubas žaidė dvejomis rungtynėmis daugiau.

Artimiausias dvejas rungtynes „Energija“ žais sausio 26-27 dienomis namuose su 10-oje vietoje esančiu Vitebsko „HC Vitebsk-2“ (16 tšk.) klubu.