Titulinis » Naujienos » „Energija“ tik po baudinių serijos pralaimėjo pirmąsias rungtynes Soligorske

„Energija“ tik po baudinių serijos pralaimėjo pirmąsias rungtynes Soligorske

2014-11-08
Apmaudų pralaimėjimą Baltarusijos aukščiausios lygos rungtynėse patyrė daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“, kuri tik po baudinių serijos 3:4 (2:2, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1) svečiuose turėjo pripažinti Soligorsko „Shakhter-2“ pranašumą.

Rungtynių pradžioje „Shakhter-2“ ledo ritulininkai baudė elektrėniškius už jų pražangas. Įvarčius žaisdami daugumoje įmušė Grigorijus Petrašas (4:44 min.) ir Ivanas Izobovas (7:46), bet abu kartus „Energijai“ pavyko išlyginti rezultatą – pasižymėjo Donatas Vitte (5:58) bei Vytautas Jagelavičius (12:49).

Antrajam kėliniui artėjant į pabaigą jau „Energija“ sėkmingai žaidė daugumoje, o įvartį pelnė Andrius Židkovas (34:34). Deja, šia persvara elektrėniškiai džiaugėsi neilgai – po Justino Vėželio pražangos penkiese prieš keturis žaidę šeimininkai atstatė pusiausvyrą po tikslaus Jano Jančevskio (38:09).

Po nerezultatyvaus trečiojo kėlinio ir pratęsimo abiejų komandų laukė baudinių seriją. Ją sėkmingai pradėjo D.Vitte, tačiau netrukus tiksliu smūgiu atsakė Nikita Kapranovas. Vėliau „Energijos“ gretose nesėkmingai smūgiavo Rokas Bazys, Mindaugas Kieras ir A.Židkovas, o tas pats N.Kapranovas dar kartą nuginklavo Donatą Žukovą ir išplėšė šeimininkams pergalę.

Šios dvi komandos sezono pradžioje žaidė dvejas rungtynes Elektrėnuose ir pasidalino po pergalę. Sekmadienį Soligorske „Energija“ ir „Shakhter-2“ susitiks dar kartą.

„Energija“ (22 tšk.) liko 8-oje turnyrinės lentelės vietoje, o „Shakhter-2“ (34 tšk.) tarp 11 komandų užima 4-ą poziciją.