Titulinis » Naujienos » „Energija“ svečiuose pralaimėjo paaugliams iš Baltarusijos

„Energija“ svečiuose pralaimėjo paaugliams iš Baltarusijos

2014-09-24
 Skaudžią nesėkmę Baltarusijos „Vyšaja“ lygoje patyrė daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“, kuri svečiuose 1:5 (0:1, 0:2, 1:2) pralaimėjo Raubičių „Dinamo-Raubichi“ komandai.

Reikėtų pažymėti tai, kad vyriausiam Raubičių ekipos žaidėjui tėra 16-a metų. Pirmajame kėlinyje abi komandos po 2 min. žaidė daugumoje, bet vienintelis įvartis krito ekipoms žaidžiant penki prieš penkis. Kėlinio pabaigoje pasižymėjo Dmitrijus Burovcevas (19:01 min.).

„Energijos“ problemos tęsėsi ir antrajame kėlinyje, kai Nerijų Dauksevičių nuginkluoti pavyko ir Pavelui Juškevičiui (28:19). Antroje kėlinio dalyje Aurimas Gaidauskas ir Andrius Židkovas užsidirbo net po 12 baudos min., o tuo pasinaudojęs Dmitrijus Danilovas (39:09) dar labiau padidino „Dinamo-Raubichi“ persvarą.

Prasidėjus trečiajam kėliniui „Energijos“ vartų ginti stojo Donatas Žukovas, bet ir jam nepavyko apsiginti nuo varžovų atakų – ketvirtąjį šeimininkų įvartį pelnė Aleksandras Lukaševičius (46:02).

„Dinamo-Raubichi“ komandos gynybą galiausiai pavyko pralaužti Deividui Četvertakui (55:28), pasižymėjusiam po Ernesto Pavlovskio perdavimo. Tiesa, viltis prisivyti varžovus nuslopino penktąjį šeimininkų įvartį pelnęs Jegoras Šarangovičius (58:51).

„Energija“ šioms rungtynėms registravo tik 16 žaidėjų, tarp kurių – 2 vartininkai.

Lietuvos komandos gretose pirmąsias sezono rungtynes sužaidė Donatas Vitte, palikęs „HC Žalgirio“ klubą.

Ketvirtadienį šios dvi komandos Raubičiuose susitiks dar kartą.

„Energija“ (5 tšk.) turnyrinėje lentelėje nukrito į 8-ą vietą tarp 11 komandų, o keturiomis rungtynėmis daugiau žaidęs „Dinamo-Raubichi“ (11 tšk.) pakilo į 4-ą poziciją.