Titulinis » Naujienos » „Energija“ sutriuškino svečius iš Lydos

„Energija“ sutriuškino svečius iš Lydos

2014-11-03
Įspūdingiausią pergalę šiame Baltarusijos aukščiausios ledo ritulio lygos sezono šventė daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“, kuri pirmadienį namuose net 14:2 (5:0, 4:1, 5:1) „sumindė“ Lydos „HC Lida-2“ komandą ir nutraukė keturių pralaimėjimų seriją.

Jau pirmajame kėlinyje tapo aišku, kuri komanda šį kartą yra stipresnė. Vien per pirmąsias 20 minučių „Energija“ 5 kartus be atsako pasiuntė ritulį į varžovų vartus. Du kartus Lydos vartininką nuginklavo Rokas Bazys (10:56 ir 17:24), o po vieną tikslų smūgį atliko Aivaras Bendžius (2:29), Mindaugas Kieras (7:55) ir Andrius Židkovas (13:01).

Svečių triuškinimą antrajame kėlinyje pratęsė Donatas Vitte (30:00). Tiesa, netrukus „HC Lida-2“ įmušė paguodos įvartį – į Donato Žukovo ginamus vartus ritulį pasiuntė Vladislavas Petručikas (32:01). Kėlinio pabaigoje „Energijos“ pranašumas toliau augo – įvarčius pelnė Aurimas Gaidauskas (32:37), A.Bendžius (37:52) ir trečią tikslų smūgį atlikęs R.Bazys (39:37).

Paskutinis rungtynių trečdalis prasidėjo D.Žukovo keitimu. Vietoj jo „Energijos“ vartų ginti stojo traumą išsigydęs Nerijus Dauksevičius. Patyrusį „Energijos“ vartininką nuginklavo Janušas Chotianas (44:43), bet netrukus A.Bendžius (47:14) įmušė trečiąjį savo ir net dešimtąjį „Energijos“ įvartį. Rungtynėms artėjant į pabaigą elektrėniškiai nemažino apsukų – svečių triuškinimą pratęsė Dovydas Kulevičius (53:10), A.Židkovas (54:42 ir 56:34) ir A.Gaidauskas (58:41).

Antradienį šios dvi komandos Elektrėnuose susitiks dar kartą.

„Energija“ (18 tšk.) pakilo į 8-ą turnyrinės lentelės vietą, o „HC Lida-2“ (1 tšk.) lieka beviltiška pirmenybių autsaidere ir toliau užima paskutinę – 11-ą – poziciją.