Titulinis » Naujienos » „Energija“ sutriuškino blogiausią Baltarusijos aukščiausiosio lygos komandą

„Energija“ sutriuškino blogiausią Baltarusijos aukščiausiosio lygos komandą

2015-01-19
Baltarusijos aukščiausioje ledo ritulio lygoje dėl vietos atkrintamosiose varžybose kovojanti daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“ pirmadienį svečiuose 10:3 (3:0, 3:0, 4:3) sutriuškino blogiausią lygos komandą Lydos „HC Lida-2“ (1 tšk.).

Pirmasis „Energijos“ gretose pasižymėjo Rolandas Aliukonis (8:19), o dar po dviejų minučių antrą įvartį įmušė Mantas Marcinkevičius (10.14). Netrukus puikią svečių atkarpą pratęsė Aivaras Bendžius (13:04), o sužaidus vos pusę pirmojo kėlinio „Energija“ pirmavo 3:0.

Antrojo kėlinio pradžioje nei vienai komandai pasižymėti nepavyko, tačiau antroji kėlinio pusė buvo kur kas sėkmingesnė „Energijai“. Rokas Bazys (13:36), Mindaugas Kieras (15:03) ir A.Bendžius (17:40) įmušė po įvartį ir skirtumas tapo triuškinamas - 6:0.

Trečiame kėlinyje Aimas Fiščevas (47:03) įmušė septintąjį svečių įvartį, tačiau po minutės „HC Lida-2“ ledo ritulininkas Valentinas Čučmanas (48:03) pasiuntė pirmą įvartį į „Energijos“ vartus. Po pusės minutės Artemas Antonenko (48:32) įmušė dar vieną įvartį ir sušvelnino rezultatą iki 2:7. Įpusėjus kėliniui ašuntą „Energijos“ įvartį įmušė Andrejus Židkovas ir sugrąžino svečiams šešių įvarčių pranašumą (8:2).

Kėlinio pabaigoje A.Antonenko spėjo įmušti dar trečią šeimininkų įvartį, tačiau likus žaisti mažiau nei minutę A.Bendžius (59:32) įmušė trečiąjį savo įvartį, o A.Fiščevas - antrą ir svečiai šventė įtikinamą pergalę.

Du kėlinius „Energijos“ vartus gynė Donatas Žukovas, o trečiąjį - Maksimas Čiževskij.

„Energija“ (41 tšk.) išliko 9-oje turnyrinės lentelės vietoje, o šiuo metu 8-oje vietoje, kuri dar garantuoja patekimą į atkrintamąsias varžybas, rikiuojasi Bresto „HC Brest-2“ (45 tšk.), bet ji yra žaidusi dvejomis rungtynėmis daugiau.

Kitas rungtynes „Energija“ žais sausio 20 dieną taip pat su „HC Lida-2“ ekipa.