Titulinis » Naujienos » „Energija“ skaudžiai pralaimėjo jauniausiai Baltarusijos lygos komandai, bet užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose

2016-01-18
Pajėgiausiai Lietuvos ledo ritulio komandai Elektrėnų „Energijai“ nepavyko išsivežti antrosios pergalės iš Raubičių. Pirmadienį Baltarusijos aukščiausios lygos rungtynėse „Energija“ 2:10 (1:2, 0:4, 1:4) neprilygo tiesioginei konkurentei „Dinamo-Raubichi“ ekipai.

Pirmojo kėlinio pradžioje šeimininkai puikiai naudojosi kiekybine persvara. Tiek Sergejus Sapega (3:56 min.), tiek Andrejus Pavlenka (11:47) įmušė įvarčius tuomet, kai „Dinamo-Raubichi“ žaidė daugumoje. Tiesa, iki kėlinio pabaigos likus žaisti vos 3 sek. Deividas Kazlauskas (19:57) sulaukė perdavimų iš Aimo Fiščevo bei Aurimo Gaidausko ir sumažino „Energijos“ atsilikimą.

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kuriame „Dinamo-Raubichi“ įmušė keturis įvarčius be atsako. Po sykį pasižymėjo Filimonas Ledenkovas (25:27), Glebas Firsovas (29:27), Glebas Andrejevas (34:58) ir mažumoje įvartį pelnęs Stanislavas Kaminskij (37:51). Antrajame kėlinyje iš aikštės buvo išvarytas D.Kazlauskas.

Vaizdas ant ledo nesikeitė ir trečiajame kėlinyje – „Energijos“ atsilikimas pradėjo darytis nepadorus. Šeimininkai pelnė dar du įvarčius žaisdami daugumoje – pasižymėjo Vladislavas Michalčiukas (40:51) ir G.Andrejevas (43:26), o dar po poros minučių svečių triuškinimą pratęsė Igoris Martynovas (45:42). Vėliau pražangas jau pradėjo rinktis svečiai. Tuo pasinaudojo Dovydas Kulevičius (53:43), įmušęs įvartį. Rezultatyvūs perdavimai įrašyti Ugniui Čižui ir Tomui Vyšniauskui. Tiesa, vos po 15 sek. „Energija“ vėl traukė ritulį iš savo vartų – pasižymėjo Archilas Ledenkovas (53:58). „Energijos“ vartus visas rungtynes gynė Donatas Žukovas.

„Dinamo-Raubichi“ yra jauniausia lygos komanda. Jos pagrindą sudaro talentingiausi 1999 m. gimę Baltarusijos ledo ritulininkai.

„Dinamo-Raubichi“ (46 tšk.) turnyrinėje lentelėje vėl pakilo į 3-ią vietą ir aplenkė į 4-ą poziciją tarp 10 komandų nukritusią „Energiją“ (46 tšk.). Nepaisant to, „Energija“ po šių rungtynių užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.

Artimiausias dvejas rungtynes elektrėniškiai žais sausio 24-25 dienomis namuose su Žlobino „Metallurg-2“ ekipa.