Titulinis » Naujienos » „Energija“ pratęsime nusileido čempionams

„Energija“ pratęsime nusileido čempionams

2013-09-15
LRK "Energija" pranešimas spaudai
 Elektrėnų „Energija” žaidė pirmąsias išvykos rungtynes Baltarusijos aukščiausios lygos pirmenybėse ir po itin atkaklios kovos per pridėtą laiką nusileido praeito sezono čempionams Žlobino „Metallurg-2” ledo ritulininkams rezultatu 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:1).

Vienintelį įvartį lietuviams pelnė Dovydas Kulevčius (Pauliaus Gintauto perdavimas). Susitikimas išsiskyrė baudos minutėmis – „Energija“ žaidė 20, o „Metallurg2” 18 minučių mažumoje. Visas rungtynes vyko apylygis greitas žaidimas: daug kontratakų tiek į vienus tiek į kitus vartus. Patikimai „Energijos“ vartus saugojo Nerijus Dauksevičius.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje baltarusis Romanas Šuba gavo dvi baudos minutės, o tuo puikiai pasinaudojo P.Gintauto ir D.Kulevičius tandemas antrojo kėlinio pradžioje išvedę komandą į priekį. Žlobino ledo ritulininkai rezultatą išlygino trečiosios rungtynių dalies septintąją minutę - pasižymėjo Romanas Anikinas.

„Vinį įsikalė“ rungtynėse elektrėniškiai patys - net pusę trečiojo kėlinio žaidė mažumoje, kai tuo tarpu šeimininkai ant nubaustųjų suolelio sėdo tik kartą. Valdas Pikčius prasižengė likus 40 sekundžių iki rungtynių pabaigos ir to užteko varžovams -  pratęsime, žaisdami 4 prieš 3 jau trisdešimtąją sekundę ritulį iš vartų po Romano Šubos metimo teko traukti Nerijui Dauksevičiui.

Elektrėnų „Energija“ – Žlobino „Metallurg2” 1 – 2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:1).
„Energijos“ įvartis – Dovydas Kulevičius (P.Gintautas);
„Metallurg-2“ įvarčiai: Romanas Anikinas (Pavelas Marščionokas, Vladimiras Tkačiukas), Romanas Šuba (Romanas Anikinas, Igoris Karabanovas).

Baudos minutės: „Energija“ - 20, „Metallurg2” - 18.

Antrosios komandų rungtynės įvyks sekmadienį, rugsėjo 15 d. Žlobino ledo rūmuose 13.00 val.