Titulinis » Naujienos » „Energija“ po įspūdingos kovos antrą kartą įveikė „HC Gomel-2“ komandą

„Energija“ po įspūdingos kovos antrą kartą įveikė „HC Gomel-2“ komandą

2014-01-13
 Antrą pergalę per dvi dienas Baltarusijos aukščiausioje lygoje iškovojo daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energijos“ ekipa.

Pirmadienį „Energija“ namuose po atkaklios kovos 4:3 (0:2, 2:0, 2:1) nugalėjo Gomelio „HC Gomel-2“ komandą ir įsirašė 76-ąjį tašką turnyrinėje lentelėje.

Pirmą kėlinį sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po 20-ies minučių pirmavo 2:0, tačiau antrame kėlinyje „Energija“ išlygino rezultatą, o trečiame - per mažiau nei dvi minutes pelnė du įvarčius ir šventė įspūdingą pergalę.

Elektrėnų komandoje pasižymėjo Deividas Kazlauskas (22:39 min.), Šarūnas Kuliešius (35:01), Andrius Židkovas (43:21) ir Paulius Gintautas (45:01).

Svečiams įvarčius pelnė Nikita Jurčenka (9:10), Aleksandras Pastuchovas (16:55) ir Nikita Ustinenka (55:00).

Sekmadienį elektrėniškiai svečius iš Gomelio įveikė 3:2 (1:0, 1:1, 1:1).

„Energija“ turnyrinėje lentelėje rikiuojasi antroje pozicijoje, tuo tarpu  „HC Gomel-2“ su 61 tašku yra šešti.

Artimiausios „Energijos“ rungtynės sausio 17-18 dienomis su Minsko „Junior“ ledo ritulininkais.