Titulinis » Naujienos » „Energija“ po atkaklios kovos atsirevanšavo varžovams iš Raubičių

„Energija“ po atkaklios kovos atsirevanšavo varžovams iš Raubičių

2014-01-28
sportas.lt informacija
 Revanšą Baltarusijos „Vyšaja“ ledo ritulio lygoje pasiekė daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“.

Elektrėniškiai antradienį namuose po atkaklios kovos 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) įveikė Raubičių „Raubiči-97“ ledo ritulininkus ir atsirevanšavo jiems už nesėkmę Elektrėnuose pirmadienį rezultatu 1:2 (1:0, 0:2, 0:0).

Pačioje rungtynių pradžioje „Energija“ į priekį išvedė Danielius Nomanovas (0:25 min.), o antrajame kėlinyje apčiuopiamą pranašumą Lietuvos klubui suteikė Aivaras Bendžius (35:06). Deja, varžovai sugebėjo atsitiesti ir po Arsenijaus Borisovo (38:48) bei Andrejaus Belevičiaus(45:54) įvarčių išlygino rezultatą.

Lygus rezultatas laikėsi neilgai – netrukus „Energijos“ lyderis Paulius Gintautas (47:08) įmušė įvartį ir išplėšė komandai pergalę.

Pačioje rungtynių pradžioje „Energijos“ vartus gynė Nerijus Dauksevičius, bet nepraėjus nė minutei jį pakeitė Donatas Žukovas.

„Energija“ (85 tšk.) liko 4-oje turnyrinės lentelės vietoje, bet pavijo tiek Žlobino „Metallurg-2“, tiek Minsko „Junior“ (po 85 tšk.), o „Raubiči-97“ (41 tšk.) tarp 13 ekipų tėra 11-a.

Vasario 1-2 dienomis „Energijos“ laukia nelengva išvyka į Kijevą, kur teks žaisti dvi rungtynes su „Kremenčiug“ (83 tšk.) komanda, užimančia 5-ą vietą.