Titulinis » Naujienos » „Energija“ po atkaklios kovos atsirevanšavo svečiams iš Bresto

„Energija“ po atkaklios kovos atsirevanšavo svečiams iš Bresto

2015-10-19
Sportas.lt informacija
Pirmadienį Baltarusijos Aukščiausios ledo ritulio lygos rungtynėse Elektrėnų „Energija“ savo arenoje 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) atsirevanšavo Bresto „HC Brest-2“ ekipai už nesėkmę pirmajame tarpusavio mače.

„Energija“ rungtynes pradėjo puikiai. Jau antrąją rungtynių minutę Mauras Baltrukonis (1:05 min.) po Danieliaus Nomanovo ir Ugniaus Čižo perdavimų įmušė įvartį. Vėliau „HC Brest-2“ liko žaisti trise prieš penkis „Energijos“ ledo ritulininkus, bet elektrėniškiams pasižymėti nepavyko. Kėlinio pabaigoje „pasipylė“ šeimininkų pražangos, kurie patys buvo likę žaisti trise prieš penkis varžovus. Visgi, „Energija“ mažumoje gynėsi sėkmingai ir iki kėlinio pabaigos išlaikė minimalų pranašumą.

Antrojo kėlinio pradžioje du „HC Brest-2“ žaidėjai užsidirbo po 2 baudos min. Solidžią kiekybinę persvarą įgijusi „Energija“ galiausiai padvigubino savo pranašumą – po Petro Nausėdos ir Tomo Vyšniausko perdavimų pasižymėjo Aivaras Bendžius (26:21). Deja, netrukus jau „Energija“ liko žaisti trise prieš penkis varžovus ir tuo pasinaudojęs Janas Jančevskij (32:21) atidarė svečių įvarčių sąskaitą.

Elektrėniškiai trečiajame kėlinyje ilgai žaidė drausmingai ir puikiai gynėsi be pražangų. Tuo tarpu „HC Brest-2“ du kartus liko žaisti mažumoje, bet neleido „Energijai“ padvigubinti persvaros. Iki kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 2 min. „Energijos“ padėtį sukomplikavo prasižengęs Aimas Fiščevas. Likus 1 min. 13 sek. „HC Brest-2“ pakeitė vartininką šeštuoju aikštės žaidėju ir įgijo dar solidesnę kiekybinę persvarą. Visgi, elektrėniškiai atlaikė paskutinį varžovų šturmą ir išplėšė pergalę. „Energijos“ vartus be keitimų gynė jaunasis Nicholas Naaburs.

Sportas.lt primena, kad pirmajame šių komandų mače Elektrėnuose sekmadienį „Energija“ patyrė skaudžią nesėkmę rezultatu 2:6.

„Energija“ (17 tšk.) liko 5-oje turnyrinės lentelės vietoje, o „HC Brest-2“ (13 tšk.) tarp 10 komandų ir toliau užima 8-ą poziciją.

Artimiausius du mačus „Energija“ žais spalio 24-25 dienomis svečiuose su Gardino „Neman-2“ (22 tšk.) komanda, užimančia 4-ą poziciją.