Titulinis » Naujienos » „Energija“ patyrė netikėtą pralaimėjimą lygos autsaideriams

„Energija“ patyrė netikėtą pralaimėjimą lygos autsaideriams

2014-01-27
Sportas.lt informacija
 Netikėtą pralaimėjimą Baltarusijos „Vyšaja“ ledo ritulio lygoje patyrė vietą atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinusi daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“.

Elektrėniškiai pirmadienį savo arenoje 1:2 (1:0, 0:2, 0:0) pralaimėjo Raubičių „Raubiči-97“ komandai, kurios vyriausiam žaidėjui – vos 17 metų.

Rungtynių pradžia „Energijai“ nieko blogo nežadėjo – ankstyvą įvartį pelnė Deividas Kazlauskas (5:34 min.), bet antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė svečiai. Pusiausvyrą atstatė Kirilas Kucyrius (21:55), o Raubičių komandą į priekį išvedė kiekybinę persvarą išnaudojęs Aleksandras Pilija (30:09). Per likusį rungtynių laiką visi „Energijos“ bandymai išsigelbėti buvo nesėkmingi.

Lietuvos komandos vartus gynė Donatas Žukovas. Jis 9 sek. buvo pakeistas aikštės žaidėju, kuomet „Energija“ bandė išplėšti pratęsimą.

Antradienį Elektrėnuose „Energija“ turės puikią progą revanšui prieš „Raubiči-97“.

„Energija“ (82 tšk.) smuktelėjo į 4-ą turnyrinės lentelės vietą, o „Raubiči-97“ (41 tšk.) tarp 13 ekipų tėra 11-a.