Titulinis » Naujienos » „Energija“ nepasipriešino Baltarusijos lygos lyderiams

„Energija“ nepasipriešino Baltarusijos lygos lyderiams

2016-01-12
Antradienį Elektrėnuose sužaistose Baltarusijos Aukščiausios ledo ritulio lygos rungtynėse vietos „Energija“ 3:9 (1:3, 1:2, 1:4) neatsilaikė prieš akivaizdžią sezono lyderę Soligorsko „Shakhter-2“ ekipą.

Rungtynių pradžia buvo ypač rezultatyvi. Svečiai per pirmąsias 5 min. suspėjo pelnyti 2 įvarčius – pasižymėjo Maksimas Suško (1:30 min.) ir kiekybine persvara pasinaudojęs Aleksandras Lukaševičius (4:15). „Energijai“ buvo pavykę priartėti iki minimumo, kai po Dovydo Kulevičiaus ir Luko Manomaičio perdavimų įvartį įmušė Ugnius Čižas (5:50), bet čia pat tiksliu smūgiu atsakė ir M.Suško (6:37).

Antrojo kėlinio pradžioje prasižengė Vytautas Jagelavičius, o Aleksejus Busko (26:00) greitai realizavo kiekybinę persvarą. Vėliau jau „Shakhter-2“ turėjo problemų su drausme. Nors „Energijai“ nepavyko realizuoti baudinio, skirto į svečių vartus, tačiau kiekybine persvara elektrėniškiai pasinaudojo – po U.Čižo ir Karolio Kubiliaus perdavimų pasižymėjo Mauras Baltrukonis (33:59). Deja, „Energijos“ padėtį sukomplikavo U.Čižas, kuris gavo 4 baudos min., o šeimininkai, likę mažumoje, neatsilaikė – įvartį įmušė Aleksandras Idiatullinas (38:56).

Paskutiniame rungtynių trečdalyje „Energija“ niekaip nesulaikė A.Busko. Jis įmušė dar tris įvarčius (42:42, 46:08 ir 51:41), o vieną tikslų smūgį atliko Viktoras Artiušenka (45:19). „Energijos“ gretose pavyko pasižymėti Deividui Kazlauskui (44:24), kuriam perdavimą atliko Edvinas Boroška. „Energijos“ vartus pirmajame kėlinyje gynė Nicholas Naaburs, o vėliau jį pakeitė Donatas Žukovas.

„Shakhter-2“ (75 tšk.) įtikinamai pirmauja lygoje, o „Energija“ (43 tšk.) tarp 10 komandų užima 3-ią poziciją.

Trečiadienį Elektrėnuose šios dvi komandos susitiks dar kartą.