Titulinis » Naujienos » „Energija“ nepasipriešino Baltarusijos aukščiausiosios lygos čempionams

„Energija“ nepasipriešino Baltarusijos aukščiausiosios lygos čempionams

2015-01-08
Sportas.lt informacija
Baltarusijos aukščiausioje ledo ritulio lygoje antrą pralaimėjimą per dvi dienas patyrė seniausias Lietuvos ledo ritulio klubas Elektrėnų „Energija“.

Elektrėniškiai svečiuose 3:8 (0:4, 2:2, 1:2) nepasipriešino nugalėtojos titulą ginančiai Minsko „Junior“ ekipai.

Sportas.lt primena, kad pirmąsias tarpusavio rungtynes Minske trečiadienį „Junior“ laimėjo 8:5 (2:1, 5:2, 1:2).

Tragiškai „Energijai“ susiklostė pirmasis kėlinys, kuriame elektrėniškiai pralaimėjo 0:4. Nors antrame kėlinyje svečiai sumažino atsilikimą iki dviejų (2:4), tačiau sėkmingai atakas rengę „Junior“ netrukus susigrąžino keturių įvarčių pranašumą, o vėliau skirtumą padidino iki šešių (2:8). Rungtynių pabaigoje „Energijai“ pavyko įmušti trečiąjį įvartį.

„Energijos“ gretose pasižymėjo Lukas Vėželis (22:33), Justinas Vėželis (23:54) ir Andrejus Židkovas (58:30).

Tai buvo jau ketvirtosios šių komandų tarpusavio rungtynės. Per du mačus Elektrėnuose abi ekipos pasidalino po pergalę.

„Energija“ (35 tšk.) liko 9-oje turnyrinės lentelės vietoje, o „Junior“ (77 tšk.) pirmauja 11 komandų pirmenybėse.