Titulinis » Naujienos » „Energija“ nepaliko vilčių Baltarusijos lygos autsaideriams

„Energija“ nepaliko vilčių Baltarusijos lygos autsaideriams

2016-01-31
Sekmadienį įtikinamą pergalę Baltarusijos aukščiausioje ledo ritulio lygoje iškovojo Elektrėnų „Energija“, kuri svečiuose 7:1 (2:0, 1:0, 4:1) nugalėjo absoliučią lygos autsaiderę Novopolocko „Chimik-SKA-2“ (21 tšk.) komandą.

„Energija“ pirmuosius įvarčius įmušė pirmojo kėlinio pabaigoje - iš pradžių po Dovydo Kulevičiaus ir Povilo Verenio perdavimų pasižymėjo Justinas Veželis (15:42), o netrukus įvartį „į rūbinę“ varžovams įmušė Ugnius Čižas (19:55, rez. perd. P.Verenis ir D.Kulevičius).

Antrame kėlinyje Vytautas Jegelavičius (27:29) po Aimo Fiščevo ir Karolio Kubiliaus padidino svečių pranašumą iki trijų - 3:0.

Rezultatyviausias kėlinys „Energija“ buvo trečiasis - jame Mauras Baltrukonis (41:07, rez. perd. A.Fiščevas ir D.Kazlauskas), D.Kazlauskas (43:40, rez. perd. K.Kubilius ir A.Fiščevas), A.Fiščevas (49:14, rez. perd. M.Baltrukonis ir R.Aliukonis) ir P.Verenis (53:29, rez. perd. U.Čižas ir D.Kulevičius) įmušė po įvartį bei susikrovė septynių įvarčių pranašumą.

Kėlinio pabaigoje vienintelį įvartį šeimininkams įmušė Viktoras Gavrilenko (56:27).

Visas rungtynes „Energijos“ ekipos vartus gynė Donatas Žukovas.

Po šios pergalės „Energijos“ (51 tšk.) komandą nuo trečioje vietoje esančios „Dynamo-Raubiči“ ekipos skiria vos vienas taškas.

Kitas rungtynes Elektrėnų ledo ritulininkai žais jau vasario 1-ą dieną taip pat su „Chimik-SKA-2“ komanda.