Titulinis » Naujienos » „Energija“ namuose neatsilaikė prieš turnyrinės lentelės kaimynę

„Energija“ namuose neatsilaikė prieš turnyrinės lentelės kaimynę

2016-01-24
Sekmadienį Baltarusijos aukščiausiosios lygos rungtynėse stipriausias Lietuvos ledo ritulio klubas Elektrėnų „Energija“ namuose 1:4 (1:0, 0:1, 0:3) nusileido Žlobino „Metallurg-2“ ekipai.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Dovydas Kulevičius (18:50), po Ugniaus Čižo perdavimo, išnaudojo kiekybinę persvarą ir išvedė „Energiją“ į priekšį - 1:0.

Antrame kėlinyje jau „Metallurg-2“ komandos puolėjas Aleksandras Kondratejevas (28:00) pasinaudojo kiekybine persvara ir atstatė lygybę - 1:1.

Lemiamu tapo trečiasis kėlinys, kuriame vieną įvartį įmušė Kirilas Metlokas (46:55) bei du pridėjo Olegas Bujakas (48:22 ir 59:46), o „Metallurg-2“ ekipa šventė svarbią pergalę dėl geresnių pozicijų atkrintamosiose varžybose.

Visas rungtynes „Energijos“ vartus gynė Donatas Žukovas.

„Metallurg-2“ (45 tšk.) turnyrinėje lentelėje pakilo į 5-ą vietą ir vos vienu tašku atsilieka nuo ketvirtoje pozicijoje esančios „Energijos“ (46 tšk.).

Abi komandos Elektrėnuose pirmadienį 18:30 val. susitiks dar kartą.