Titulinis » Naujienos » „Energija“ Minske antrą kartą iš eilės turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą

„Energija“ Minske antrą kartą iš eilės turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą

2014-01-19
Sportas.lt informacija
 Antrąją iš eilės nesėkmę Baltarusijos „Vyšaja“ lygoje patyrė daugkartinė Lietuvos ledo ritulio čempionė Elektrėnų „Energijos“ komanda

Elektrėnų ekipa sekmadienį po atkaklios kovos 2:3 (2:1, 0:2, 0:0) pralaimėjo vienam iš pagrindinių varžovų – Minsko „Junior“ – klubui.

Pirmajame kėlinyje „Energija“ pirmavo 2:0, tačiau vėliau sustojo ir iki mačo pabaigos daugiau įvarčių įmušti nesugebėjo. Tuo tarpu „Junior“ klubas jau pirmajame kėlinuke rezultatą sušvelnino, o antrajame kėlinyje pelnė du lemiamus įvarčius.

„Energijai“ po įvartį pelnė Aivaras Bendžius (2:52) ir Danielius Nomanovas (5:58).

Šeimininkams įvarčius pelnė Pavelas Vorobėjus (16:40), Kirilas Lačauniekas (29:22) ir Aleksejus Pacenkinas (30:33).

Priminsime, kad šeštadienį „Energija“ varžovams pralaimėjo 4:6 (0:1, 2:1, 2:4).

„Energija“ (76 tšk.) turnyrinėje lentelėje išsaugojo 4-ą vietą, o „Junior“ (84 tšk.) užima 2-ą poziciją.