Titulinis » Naujienos » „Energija“ metus užbaigė pralaimėjimu Baltarusijos lygos lyderiams

„Energija“ metus užbaigė pralaimėjimu Baltarusijos lygos lyderiams

2016-12-31
hockey.lt
 Stipriausias Lietuvos ledo ritulio klubas Elektrėnų „Energija“ metus užbaigė pralaimėjimu. Elektrėniečiai Baltarusijos aukščiausioje ledo ritulio lygoje penktadienį svečiuose 1:6 (1:1, 0:1, 0:4) nusileido čempionato lyderiams Minsko „Junior“ ledo ritulininkams.

Pirmosios tarpusavio rungtynės baigėsi triuškinančia „Junior“ komandos pergale rezultatu 14:3.

Šiose rungtynėse vyko kur kas atkaklesnė kova - nors Aleksejus Neviditsinas (13:34) pirmasis išvedė šeimininkus į priekį, tačiau jau po mažiau nei minutės Justinas Vėželis (14:28, rez. perd. Vytautas Jagelavičius ir Ilja Četvertakas) pasinaudojo kiekybine persvara ir išlygino rezultatą - 1:1.

Antrojo kėlinio pradžioje „Energija“ atsidūrė pavojingoje situacijoje, kuomet Aivaras Bendžius ir Aurimas Gaidauskas vienas po kito prasižengė ir sėdo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, tačiau tryse prieš penkis likę elektrėniečiai sėkmingai apsigynė ir rezultatas liko nepakitęs.

Antrame kėlinyje likus žaisti penkias minutes „Junior“ žaidėjas Jevgenijus Patešenko (35:08) buvo nubaustas 2+10 baudos minučių, tačiau netrukus prasižnegė ir A.Bendžius (36:32), o „Energijai“ nepavyko pasinaudoti trumpai buvusia kiekybine persvara.

Artėjant A.Bendžiaus bausmės pabaigai, tiksliu metimu „Energijos“ vartininką nuginklavo Michaelis Samusenko (38:30) ir kėlinį „Junior“ užbaigė pirmaudama 2:1.

Trečiame kėlinyje „Junior“ įjungė aukštesnę pavarą - du įvarčius įmušė Aleksandras Pačenkinas (51:06 ir 52:49), o po kartą pasižymėjo Aleksejus Pačenkinas (42:29) ir Pavelas Karakulko (58:21). Galiausiai „Energija“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 1:6.

„Energijos“ vartus visas rungtynes gynė 17-metis Elvinas Karla.

Šiose rungtynėse abi komandos užsidirbo po 20 baudos minučių - „Energijos“ žaidėjai padarė 10 pažeidimų, tuo tarpu „Junior“ - 6. Trys iš šešių „Junior“ įvarčių buvo įmušti žaidžiant daugumoje.

„Energija“ per 28 čempionato rungtynes yra iškovojusi 13 pergalių ir su 36 taškais užima aštuntą poziciją, tuo tarpu „Junior“ per 30 susitikimų iškovojo 27 pergales ir su 81 tašku žengia pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Iki reguliaraus sezono pabaigos „Energijai“ liko sužaisti šešiolika rungtynių - paskutinės bus žaidžiamos Elektrėnuose vasario 14-ą dieną prieš tą pačią „Junior“ komandą.

Artimiausios „Energijos“ rungtynės vyks jau 2017-ų metų sausio 4 ir 5 dienomis Elektrėnuose su Baltarusijos septyniolikmečių rinktine (17 tšk.).