Titulinis » Naujienos » „Energija“ išvykoje pamokė Baltarusijos „Vyšaja“ lygos lyderį

„Energija“ išvykoje pamokė Baltarusijos „Vyšaja“ lygos lyderį

2014-02-19
Sportas.lt informacija
 Vieną gražiausių sezono pergalių Baltarusijos „Vyšaja“ ledo ritulio lygoje iškovojo daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“.

Elektrėniškiai trečiadienio rungtynėse svečiuose 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) nugalėjo vienvaldžius lygos lyderius ir reguliariojo sezono nugalėtojų vardą jau užsitikrinusius Soligorsko „Shakhter-2“ ledo ritulininkus.

Lietuvos klubą į priekį išvedė Šarūnas Kuliešius (9:16 min.), bet vėliau daugumoje žaidę šeimininkai po Artiomo Maksimovo (25:02) įvarčio atstatė pusiausvyrą.

Antrajame kėlinyje „Energija“ gavo progą žaisti 5 prieš 3 ir tuo netruko pasinaudoti tikslų smūgį atlikęs Artūras Katulis (33:27). Trapią Lietuvos komandos persvarą sutvirtino trečiajame kėlinyje pelnytas Danieliaus Nomanovo (52:52) įvartis. Rungtynių pabaigoje šeimininkams įvartį dar suspėjo pelnyti Vladislavas Novikas (59:46), bet per likusias 14 sek. „Energija“ atsilaikė ir išplėšė pergalę.

„Energijos“ vartus visas rungtynes gynė Nerijus Dauksevičius.

Tai buvo trečias šių komandų tarpusavio susitikimas šiame sezone. Anksčiau Elektrėnuose abi ekipos pasidalino po pergalę.

Ketvirtadienį Soligorske šios komandos susitiks dar kartą.

„Energija“ (92 tšk.) lieka 5-oje turnyrinės lentelės vietoje, o „Shakhter-2“ (104 tšk.) pirmauja tarp 13 klubų.