Titulinis » Naujienos » „Energija“ išplėšė svarbią pergalę kovoje dėl vietos atkrintamosiose varžybose

„Energija“ išplėšė svarbią pergalę kovoje dėl vietos atkrintamosiose varžybose

2015-01-12
Dėl vietos Baltarusijos aukščiausios ledo ritulio lygos atkrintamosiose varžybose kovojanti daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“ pirmadienį namuose 3:2 (2:1, 1:1, 0:0) įveikė Raubičių „Dinamo-Raubichi“ ekipą.

Pirmojo kėlinio viduryje „Energija“ pirmavo po tikslaus Andriaus Židkovo (9:16 min.), tačiau netrukus pusiausvyrą atstatė Fiodoras Pyškaila (11:40). Pirmąją rungtynių pražangą 14-ą min. užsidirbo Tomas Vyšniauskas, bet „Energija“ mažumoje gynėsi sėkmingai, o pati kiek vėliau pasinaudojo kiekybine persvara, kai pasižymėjo Rokas Bazys (18:32).

Vos prasidėjus antrajam kėliniui jau „Dinamo-Raubichi“ sėkmingai žaidė daugumoje – Nerijų Dauksevičių nuginklavo Vladislavas Sokolovskis (20:38). Visgi, lygus rezultatas laikėsi neilgai – kiekybine persvara pasinaudojęs A.Židkovas (24:52) įmušė antrąjį savo įvartį. Paskutiniame rungtynių trečdalyje vienintelę pražangą užsidirbo Aivaras Bendžius, bet elektrėniškiai apsigynė ir vėliau išsaugojo minimalų pranašumą.

Antradienį šios komandos Elektrėnuose susitiks dar kartą. Sportas.lt primena, kad sezono pradžioje Raubičiuose abi ekipos pasidalino po pergalę. Pirmajame tarpusavio mače „Dinamo-Raubichi“ laimėjo net 5:1, bet kitą dieną „Energija“ atsirevanšavo rezultatu 3:2.

„Energija“ (38 tšk.) liko 9-oje turnyrinės lentelės vietoje, o „Dinamo-Raubichi“ (49 tšk.) ir toliau užima 7-ą poziciją tarp 11 klubų. Šiuo metu 8-oje vietoje, kuri dar garantuoja patekimą į atkrintamąsias varžybas, rikiuojasi Bresto „HC Brest-2“ (42 tšk.) ekipa.