Titulinis » Naujienos » „Energija“ iškovojo sunkią pergalę Lietuvos čempionate

„Energija“ iškovojo sunkią pergalę Lietuvos čempionate

2016-01-24
 Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) lyderė Elektrėnų „Energijos“ ekipa iškovojo iki šiol sudėtingiausią pergalę čempionate.

Elektrėniečiai atviroje aikštelėje 4:2 (3:1, 1:0, 0:1) nugalėjo Rokiškio “Rokiškis“ ekipą. Elektrėnų ekipą į priekį išvedė Mantas Marcinkevičius (4:52) pelnęs įvartį žaidžiant daugumoje. Netrukus elektrėniečių pranašumą padidino Edvinas Boroška (11:15)  - 2:0.

Po kelių minučių Dovydas Kulevičius (13:20) įmušė trečią įvartį, o rungtynių pradžia nieko blogo nežadėjo. Pirmą įvartį Rokiškio komandai pelnė Benas Šilinskas (17:27) ir dar pirmame kėlinyje sumažino deficitą iki dviejų - 1:3. Antrame kėlinyje ketvirtą įvartį elektrėniečiams įmušė Lukas Veželis (38:36).

Trečiame kėlinyje Dominykas Deksnys (53:27) dar sugebėjo sumažinti atsilikimą iki dviejų (2:4), tačiau pasivyti varžovų rokiškėnams nebepavyko.

Visas rungtynes „Energijos“ vartus gynė Nicholas Nabuurs, o Rokiškio - Simas Baltrūnas.

Elektrėniečiai per septyniolika sužaistų rungtynių nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir žengia pirmoje pozicijoje, o Rokiškio ekipa per keturiolika mačų surinko 26 taškus žengia antroje vietoje.

Kitas rungtynes Rokiškio ekipa žais sausio 24-ą dieną prieš Kauno „Baltų ainiais“, o Elektrėnų klubas sausio 28-ą dieną susikaus su Elektrėnų ESSM-2000 komanda.