Titulinis » Naujienos » „Energija“ iškovojo pergalę Rokiškyje, „Juodupė“ – Kaune

„Energija“ iškovojo pergalę Rokiškyje, „Juodupė“ – Kaune

2016-12-24
 Lietuvos ledo ritulio čempionate penktadienio vakarą sužaistos dvejos rungtynės.

Rokiškyje, pirmajame šio sezono „winter classic“ mače vietos „Rokiškis“ 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) pralaimėjo Elektrėnų „Energijai“ ir tai buvo mažiausia „Energijos“ pergalė šiame sezone.

Įvarčius pralaimėjimo skonio čempionate nežinančiai „Energijai“ pelnė: Mantas Marcinkevičius (32:13 ir 46:12), Aivaras Bendžius (30:15). Beje, šioje dvikovoje elektrėniškis Lukas Manomaitis už smūgį varžovui galva užsidirbo rungtynių nuobaudą (25).

Kitose rungtynėse Kauno „Tigrai“ ilgai priešinosi Juodupės „Juodupei“, tačiau namų aikštelėje palūžo paskutiniajame kėlinyje ir pralaimėjo 4:9 (2:1, 2:4, 0:4).

„Tigrai“ šiame mače pirmavo po Ermino Gutausko (07:07) ir Jono Vikniaus įvarčių (19:42). Marselis Baikejevas (19:14) buvo išlyginęs rezultatą.

Antrojo kėlinio pradžioje „Juodupės“ puolėjas Rokas Bazys dar kartą išlygino rezultatą (23:31). M.Baikejevas (24:40) išvedė „Juodupę“ į priekį 3:2, ir nuo šio momento jau „Tigrai“ vijosi varžovus ir dukart lygino rezultatą, kai pasižymėjo Dovydas Žiukas (31:01) ir E.Gutauskas (35:46).

Svečiai pirmavo po Ernesto Trukšnio (35:51) ir Mauro Baltrukonio (39:59) smūgių.

Paskutiniajame kėlinyje „Juodupė“ pelnė keturis įvarčius be atsako ir laimėjo dvikovą. Per paskutiniąsias 20 minučių pasižymėjo M.Baltrukonis (47:26), Konstantinas Isajevas (49:11), Aleksejus Zubenka (51:44) ir trečiąjį savo įvartį pelnęs M.Baikejevas (58:58).

Kitos čempionato rungtynės įvyks gruodžio 27 dieną Elektrėnuose, kur „Juodupė“ šeimininkų teisėmis priims „Energiją“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          9  9  0  0   0   70:18  27
2. Vilniaus „Hockey Punks“      10  6  1  0   3   51:32  20
3. Juodupės „Juodupė“            9  6  1  0   2   57:23  20
4. Rokiškio „Rokiškis“          10  3  0  1   6   26:35  10
5. Kauno „Tigrai“               11  2  0  0   9   33:79   6
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“   9  1  0  1   7   16:66   4