Titulinis » Naujienos » "Energija" iškovojo dvyliktą iš eilės pergalę

"Energija" iškovojo dvyliktą iš eilės pergalę

2016-01-07
 Eilinę pergalę Lietuvos ledo ritulio čempionate iškovojo Elektrėnų „Energija“, kuri išvykoje Vilniaus pramogų arenoje 16:2 (6:0, 3:1, 7:1) nugalėjo Vilniaus „Geležinį vilką“.

Rungtynėse didesnės intrigos nebuvo. Elektrėniškiai jau pirmajame kėlinyje išsprendė visus klausimus, o varžovams pirmąjį įvartį leido pelnyti tik besibaigiant antrajam kėliniui.

„Energijos“ sudėtyje pasižymėjo Justinas Vėželis (09:04, 46:15), Ugnius Čižas (11:52, 37:07), Karolis Kubilius (13:56), Deividas Kazlauskas (14:20), Mantas Marcinkevičius (18:38), Mauras Baltrukonis (19:25, 23:57), Edvinas Boroška (22:30, 49:45), Povilas Verenis (48:55, 51:50), Andrius Židkovas (55:53), Dovydas Kulevičius (56:44, 59:50).

„Geležiniam vilkui“ įvarčius pelnė Edvinas Stankevičius (35:47) ir Aleksandras NIkitčenka (47:05).

Kitos čempionato rungtynės įvyks Rokiškyje, kur „žiemos klasikos“ dvikovoje šeštadienį 13.00 val. atviroje Rokiškio ledo arenoje susitiks vietos „Rokiškis“ ir Elektrėnų „Energija“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          12 12  0  0   0   129:32    36
2. Kauno „Baltų ainiai“           9  4  1  1   3    58:43    15
3. Juodupės „Juodupė“            10  5  0  0   5    30:43    15
4. Rokiškio „Rokiškis“            8  4  1  0   3    34:26    14
5. Vilniaus „Hockey Punks“        8  4  0  1   3    35:35    13
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“   11  2  1  0   8    49:91     8
7. Elektrėnų „ESSM-2000“         10  0  0  1   9    35:100    1