Titulinis » Naujienos » „Energija“ ir antrąkart įveikė „Rokiškį“

„Energija“ ir antrąkart įveikė „Rokiškį“

2018-02-27
 Lietuvos ledo ritulio čempionate Rokiškyje antrą pergalę tarpusavio rungtynėse iškovojo Elektrėnų „Energija“ ,kuri 7:3 (2:2, 2:1, 3:0) tik rungtynių pabaigoje palaužė vietos „Rokiškio“ klubo pasipriešinimą.

Svečių komandoje pasižymėjo Dalius Vaiciukevičius (14:06, 38:25, 56:47), Artūras Katulis (14:53), Eimantas Steponavičius (20:20), Artiomas Sidorovas (47:54) ir Mauras Baltrukonis (49:03).

Šeimininkams įvarčius pelnė Saulius Limontas (00:37, 09:26) ir Kasparas Falkas (20:42).

Dvikovoje po S.Limonto dviejų įvarčių „Rokiškis“ pirmavo 2:0, tačiau labiau patyrę varžovai dar pirmajame kėlinyje išlygino rezultatą. Antrajame jau šeimininkai lygino santykį, o lemiamą persvarą „Energija“ įgijo trečiajame kėlinyje, kai išryškėjo svečių fizinis ir taktinis pranašumas.

„Rokiškiui“ trims įvarčiams pasiekti prireikė vos 17 metimų, varžovai į vartus metė 50 kartų.

„Rokiškis“ jau baigė reguliarųjį sezoną ir atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalio serijoje iki dviejų pergalių susitiks su Kauno „Kaunas Hockey“ arba Vilniaus „Hockey Punks“.

Kitos čempionato rungtynės įvyks trečiadienį 20 val. Elektrėnuose, kur vietos „Energija“ priims Klaipėdos „Baltiją“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“        18   17   0   0   1   143:44   51
2. Kauno „Kaunas Hockey“       18   10   2   1   5    79:45   35
3. Vilniaus „Hockey Punks“     18   10   0   2   6    86:68   32
4. Klaipėdos „Baltija“         18    6   2   0  10   65:102   22
5. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 20    6   0   0  14   63:107   18
6. Rokiškio „Rokiškis“         20    3   0   1  16   47:112   10