Titulinis » Naujienos » „Energija“ dvikovoje su „Juodupe“ išsigelbėjo rungtynių pabaigoje (2 VIDEO, vaizdai nuo teisėjo šalmo)

2017-02-02
 Lietuvos ledo ritulio čempionate trečiadienio vakarą įvyko lyderių akistata, kurioje Elektrėnų „Energija“ namų aikštėje ilgai vijosi Juodupės „Juodupę“ ir po itin atkaklios kovos palaužė varžovų pasipriešinimą 4:2 (1:1, 0:1, 3:0) .

„Energija“ Lietuvos ledo ritulio čempionatuose vis dar nėra patyrusi pralaimėjimo nuo pat 2010-ųjų metų, kai čempionatą pradėjo rengti Nacionalinė ledo ritulio lyga.

Dvikovą geriau pradėjo „Energija“, kuri po Deivido Kazlausko smūgio iš dešiniojo atakos krašto (03:50) išsiveržė į priekį.

Pirmojo kėlinio pabaigoje savojo šanso sulaukė svečiai, kurie baigiantis kėliniui po varžovų klaidos išlygino rezultatą. Pasižymėjo Konstantinas Isajevas.

Antrajame kėlinyje komandos suaktyvėjo ir pasipylė pražangos. „Juodupė“ neišnaudojo dviejų žaidėjų persvaros, tačiau kėlinio viduryje po gražios kombinacijos Artūras Katulis išvedė Juodupės klubą į priekį 2:1 (32:26).

Paskutinę kėlinio minutę „Juodupė“ daugumoje surengė įnirtingą vartų šturmą, tačiau „Energija“ atsilaikė.

Daugiau jėgų išsaugojusi „Energija“ geriau judėjo ant ledo, tačiau „Juodupės“ vyrai kovėsi iš paskutiniųjų.

Trečiojo kėlinio viduryje „Juodupės“ žaidėjai Artūras Katulis ir Dmitrijus Babičius vienas po kito pažeidė taisykles ir komanda liko trise prieš penkis varžovus. Tačiau ir tai nepadėjo „Energijai“ įmušti išlyginamąjį įvartį.

Vis dėlto, „Energija“ surado skylę varžovų gynyboje, kai po individualaus reido E.Boroška pelnė įvartį (51:33) ir išlygino rezultatą.

„Juodupė“ nenuleido rankų ir iškart po įvarčio sukūrė dvi puikias progas persverti rezultatą, tačiau patikimai žaidė vartininkas Elvinas Karla.

Užsibuvę puolime svečiai pramiegojo varžovų antpuolį ir puikaus Rolando Aliukoni perdavimo „Energiją“ į priekį išvedė Aivaras Bendžius.

„Juodupė“ pakilo į šturmą rungtynių pabaigoje. Po 30 sek. pertraukėlės juodupėnai pakeitė vartininką šeštu aikštės žaidėju, tačiau „Energija“ greitai pelnė įvartį į tuščius vartus – 4:2. Pasižymėjo Aimas Fiščevas (59:12).

„Energija“ į varžovų vartus metė 40 kartų, varžovai – 24.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“         15  15  0  0   0  125:36   45
2. Juodupės „Juodupė“           14   9  1  0   4   97:39   29
3. Rokiškio „Rokiškis“          15   7  0  1   7   52:53   22
4. Vilniaus „Hockey Punks“      14   6  1  0   7   61:65   20
5. Kauno „Tigrai“               15   3  0  0  12   48:113   9
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“  13   1  0  1  11   24:101   4