Titulinis » Naujienos » „Energija“ Baltarusijos čempionate sugrįžo į pergalių kelią

„Energija“ Baltarusijos čempionate sugrįžo į pergalių kelią

2013-11-22
 Dar vieną pergalę Baltarusijos aukščiausioje ledo ritulio lygoje iškovojo daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“.

Ketvirtadienį elektrėniškiai svečiuose įtikinamai 6:4 (2:0, 3:1, 1:3) nugalėjo jauną Raubičių „Raubiči-97“ komandą.

Nors „Energija“ pergalę pasiekė tik dviejų įvarčių skirtumu, bet didesnės intrigos rungtynėse nebuvo. 34-ą minutę Lietuvos klubas pirmavo 5:0, o 47-ą minutę dar turėjo penkių įvarčių pranašumą (6:1). Kiek atsipalaidavusi „Energija“ per likusį laiką praleido tris įvarčius į savo vartus, tačiau visos persvaros neišbarstė.

Elektrėnų komandai po du įvarčius pelnė Dominykas Bisturys (15:45 ir 32:57 min.) bei Dovydas Kulevičius (18:44 ir 20:15), o po kartą pasižymėjo Aivaras Bendžius (34:08) ir Martynas Šlikas(41:35). „Energijos“ vartus visas rungtynes gynė Nerijus Dauksevičius.

Šeimininkų gretose išsiskyrė du įvarčius įmušęs Viktoras Gavrilenko (38:53 ir 47:11), o po įvartį pridėjo Jevgenijus Astankovas (56:15) bei Aleksandras Pilnia (56:30).

Penktadienį šios komandos Raubičiuose susitiks dar kartą.

„Energija“ (48 tšk.) lieka 3-ioje turnyrinės lentelės vietoje, o „Raubiči-97“ (26 tšk.) tarp 13 klubų užima 10-ą poziciją.