Titulinis » Naujienos » „Energija“ antrą kartą per dvi dienas nepasipriešino Baltarusijos lygos lyderiams

2015-10-11
Sekmadienį Baltarusijos Aukščiausios ledo ritulio lygos rungtynėse triuškinančią nesėkmę patyrė stipriausia Lietuvos komanda Elektrėnų „Energija“, kuri svečiuose 3:10 (0:2, 2:3, 1:5) antrą kartą per dvi dienas neatsilaikė prieš lyderę – Soligorsko „Shakhter-2“ ekipą.

Pirmasis įvatis į „Energijos“ vartus krito praėjus šiek tiek daugiau nei keturiolika pirmojo kėlinio minučių - pasižymėjo Viktoras Artiušenka (14:03). Kėlinio pabaigoje įvartį „į rūbinę“ įmušė Ilja Letovas (19:20) ir padidino šeimininkų pranašumą iki dviejų - 2:0.

Antrame kėlinyje „Shakhter-2“ ledo ritulininkai tęsė sėkmingą pasirodymą - Kirilas Mikolaevas (26:55), V.Artiušenka (28:05) ir Viktoras Bovbelis (34:38) pelnė po įvartį, o šeimininkų persvara tapo triuškinanti - 5:0.

Praėjus mažiau nei minutei po penktojo varžovų įvarčio, rezultą sušvelninti pavyko Edvinui Boroškai (35:25, Aimas Fiščevas, Mauras Baltrukonis), o dar po minutės antrą „Energijos“ įvartį pelnė Karolis Kubilius (36:36, Laisvydas Kurevičius) ir komandas skyrė trys taškai - 2:5.

Trečią kėlinį ir vėl sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Iš pradžių Vladislavas Riadčenko (44:42), poto Aleksandras Idiatullinas (45:42), o galiausiai ir vėl V.Riadčenko pelnė įvarčius ir padidino šeimininkų pranašumą iki šešių - 8:2.

Nors kėlinio pabaigoje Aivaras Bendžius (55:17, Ugnius Čižas) pelnė trečią „Energijos“ įvartį, tačiau jau po vienuolikos sekundžių Jaroslavas Salnikas (55:28) atstatė buvusį pranašumą.

Šiose rungtynėse „Energija“ buvo nubausta 20 baudos minučių, tuo tarpu varžovai 18-a.

Pirmą rungtynių pusę „Energijos“ vartus gynė pagrindinis komandos vartininkas Donatas Žukovas, o kitas trisdešimt minučių varžovų smūgius gaudė Nicholas Nabuurs.

„Energija“ (14 tšk.) turnyrinėje lentelėje tarp 10 komandų užima 5-ą vietą. Visas 10 žaistų rungtynių laimėjusi „Shakhter-2“ (30 tšk.) ir toliau pirmauja lygoje.

Kitas rungtynes „Energija“ žais spalio 18 ir 19 dienomis Elektrėnuose su Bresto „HC Brest-2“ ekipa.