Titulinis » Naujienos » Elektrėnuose Vilniaus „Orakulas“ užtikrintai nugalėjo Vilniaus „Taurą“ (fotogalerija)

2019-12-22
 Gruodžio 21-ąją Elektrėnų „Ledo rūmų“ ledą raižė Vilniaus „Orakulo“ ir Vilniaus „Tauro“ ledo ritulininkų pačiūžos. Pirmąjį kėlinį pavyzdingai priešinęsi galingiems varžovams „Tauro“ žaidėjai kitus kėlinius jiems stipriai nusileido. „Orakulas“ „Taurą“ palaužė rezultatu 9:1 (1:0, 5:1, 3:0). „Orakulo“ vartininku paskirtas Maksimas Čiževskij, „Tauro“ – Kristupas Pranckietis.

Pirmasis įvartis priklausė „Orakului“. 01:15 ritulį į „Tauro“ vartus savarankiškai pasiuntė Artemijus Frizel (1:0). Daugiau įvarčių teko laukti iki antrojo kėlinio pradžios.

Startinis antrojo kėlinio „Orakulo“ penketas neklydo – 20:28 įvartį įmušė Vincentas Putrius (0:2, perd. Vladimiras Širšin). „Orakulas“ nesivaržydamas ir toliau naudojosi skylėta „Tauro“ gynyba. 28:22 tikslų metimą atliko Kazimieras Vasilevskis (0:3, perd. Artūras Adomavičius, Artiomas Sidorov). 29:02 pasižymėjo Artiomas Sidorov (4:0, perd. Kazimieras Vasilevskis). Rungtynių lyderis gavo progą pasinaudoti „Tauro“ žaidėjų baudos minutėmis: 32:40 savo antrą rungtynių įvartį pelnė Artemijus Frizel (5:0, perd. Artiomas Sidorov, Vincentas Putrius). „Tauras“ taip pat pasinaudojo varžovų klaidomis ir turint kiekybinę persvarą pelnė įvartį. Garbės įvarčio autorius – Dzmitry Šenets (5:1, perd. Domantas Vaičekonis). 39:52 kėlinį užbaigė „Orakulo“ žaidėjo Artiomo Sidorovo įvartis (6:1, perd. Sergejus Bogdanov).

Paskutiniame kėlinyje žaidimo scenarijus nesikeitė – įvartis po įvarčio „Orakulas“ užsitikrino pergalę. Baudų suolelį šildant dviems „Tauro“ žaidėjams, derinyje penki prieš tris 48:49 Artemijus Frizel pelnė septintąjį „Orakulo“ įvartį ir savo „hat trick‘ą“ (7:1, perd. Artiomas Sidorov). 53:56 savo progos nepraleido Nikolay Nogtev (8:1). Likus minutei iki rungtynių pabaigos „Orakulo“ trijulė surezgė paskutiniąją savo rezultatyvią ataką: „Tauro“ vartuose atsidūrė Nikolay Nogtevo mestas ritulys (9:1, perd. Artiomas Sidorov, Kazimieras Vasilevskis).

Geriausiais žaidėjais pripažinti Kazimieras Vasilevskis („Orakulas“) ir Mantas Milašauskas („Tauras“).