Titulinis » Naujienos » Elektrėnuose Vilniaus „Ober-Haus“ po pratęsimo palaužė Trakų „Galvės“ kovingumą (fotogalerija)

2019-12-05
Gruodžio 3 d. Elektrėnuose sužaistos LRML čempionato rungtynės tarp dviejų pajėgių varžovių – Trakų „Galvės“ ir Vilniaus „Ober-Haus“ komandų. Užtikrintai pirmąjį kėlinį pirmavusią ir per anksti savo sėkme patikėjusią „Galvę“ Vilniaus „Ober-Haus“ komanda palaužė po rungtynių pratęsimo, rezultatu 3:4 (3:0, 0:1, 0:2, 0:1). Trakų komandos vartus gynė Eduardas Stankevičius, „Ober-Haus“ vartus saugojo Boleslavas Konopackij.

Pirmuosius įvarčius Trakų „Galvė“ ėmė rinktis varžovų klaidų sąskaita, šiems žaidžiant mažumoje. 03:57 meistriškų perdavimų pagalba įvartį įmušė Raimondas Vaškevič (1:0, perd. Rokas Parangovskij, Andrejus Jakušev). Antrą kartą „Galvė“ savo žaidėjų kiekybine persvara pasinaudojo 09:23. Įvartį pelnė Marius Gaidys (2:0, perd. Markas Melgui Tomaševič, Giedrius Lekandra). Iš vėžių išmuštai Vilniaus komandai suvaldyti ritulį sekėsi vis sunkiau: vos prasidėjus naujai atakai 09:38 Andrius Karpičius Trakų „Galvei“ padovanojo trečiąjį įvartį (3:0).

Antrajame kėlinyje komandos pasikeitė vaidmenimis. Priešininkų aikštės pusėje karaliavusiems „Galvės“ ledo ritulininkams teko dažniau gintis, negu pulti. Perėmusi iniciatyvą „Ober-Haus“ komanda atsidarė savo įvarčių sąskaitą: 35:51 taiklų metimą atliko Saulius Lynikas (3:1, perd. Vadimas Kozlov).

Trečiajame kėlinyje tempas pagreitėjo. Vilniečiai sunkiai, bet tendencingai skynėsi kelią link pergalės. Po antrojo 46:33 Sauliaus Lyniko pelnyto gražaus įvarčio svarų pranašumą iššvaistę trakiškiai pajuto varžovų kvėpavimą į nugaras (3:2, perd. Mantas Buika, Rolandas Bukauskas). Visą kėlinį vykusi kieta kova baigėsi paskutinėmis pagrindinio laiko minutėmis išlygintu rezultatu: Vilniaus komandai žaidžiant daugumoje, 58:37 nesutramdomas Saulius Lynikas trečiuoju savo įvarčiu į sąskaitą įsirašė „hat trick‘ą“ (3:3, perd. Mantas Buika, Marius Šalomskas). Rungtynėms pasibaigus lygiosiomis ledo ritulininkams teko ruoštis 5 min. pratęsimui, žaidžiant trys prieš tris.

Viso pratęsimo laiko nė neprireikė – vos po 30 sekundžių užtikrintą, taiklų ir „Ober-Haus“ komandai pergalingą metimą atliko Marius Šalomskas (3:4, perd. Mantas Buika, Vadimas Kozlov).

Rungtynėse sužibėjo ir geriausiais žaidėjais paskelbti Raimondas Vaškevič („Galvė“) ir Saulius Lynikas („Ober-Haus“).