Titulinis » Naujienos » Elektrėnų SSM sutriuškino Kaliningradiečius

Elektrėnų SSM sutriuškino Kaliningradiečius

2013-02-18
NVLRL informacija
Vasario 16-17 dienomis Elektrėnų ledo rūmuose įvyko U-16 amžiaus grupės rungtynės tarp Elektrėnų SSM ir Kaliningrado JTZ ledo ritulininkų. Abu susitikimus laimėjo, grubumu ir taktišku žaidimu pasižymintys Elektrėnų SSM ekipos žaidėjai, rezultatu 9:3 (0:0, 5:2, 4:1) ir 12:2 (3:1, 4:0, 5:1).

Pirmasis komandų susitikimas ir kėlinys buvo labai įtemptas, abiejų komandų žaidėjai buvo pašalinti po 12 baudos minučių, tačiau nei viena komanda nepasinaudojo tuo, taigi pirmas kėlinys pasibaigė lygiosiomis.

Praėjus keleta antrojo kėlinio minučių elektrėniškiai pelnė pirmąjį įvartį (23:46), netrukus tuo pačiu atsakė ir Kaliningrado JTZ žaidėjas G. Zonov (25:16). Tačiau stipresnį buvo Elektrėnų SSM komandos žaidėjai, kurie ir laimėjo šeštadienio susitikimą 9:3.

Antrasis komandų susitikimas prasidėjo rezultatyviom namų komandos atakom. Įvartis po įvarčio ir susitikimas pasibaigė dviženklia elektrėniškių persvara 12:2.

Per abu susitikimus grubumu pasižymėjo abiejų komandų žaidėjai. Elektrėnų SSM komanda bendrai gavo 62 baudos minutes, o Kaliningrado JTZ 50 baudos minučių.

Šiuo metu Elektrėnų SSM komanda varžybų lentelėje žengia pirmoje vietoje.

Elektrėnų SSM – Kaliningrado JTZ 9:3 (0:0, 5:2, 4:1)

Elektrėnų SSM: L. Kudrevičius, L. Žukauskas, V. Bučys po 2, D. Škadauskas, D. Rudminas ir J. Miklaševičius po 1 įvartį.
Kaliningrado JTZ: G. Zonov 2, I. Oriol 1 įvartis.

Elektrėnų SSM – Kaliningrado JTZ 12:2 (3:1, 4:0, 5:1)

Elektrėnų SSM: D. Škadauskas 4, E. Binkulis 3, R. Klain 2, V. Bučys, E. Pavlovskis ir L. Žukauskas po 1 įvartį.
Kaliningrado JTZ: G. Zonov 2 įvarčiai.