Titulinis » Naujienos » Elektrėnų "SSM" pergalė svečiuose

Elektrėnų "SSM" pergalė svečiuose

2013-01-16
NVLRL informacija
Nacionalinėse vaikų lygos U-16 rungtynėse Kauno „BTA“ komanda pralaimėjo Elektrėnų „SSM“komandai rezultatu 5:26 (2:6, 1:11, 2:9).

Elektrėniškiai jau pirmajame kėlinyje neleido aikštės šeimininkams įsižaisti. Po maždaug pusės pirmo kėlinio, svečių komanda įsijautė ir nuolatos atakavo varžovų vartus.

Antrajame kėlinyje kauniečių vartininkui nepavyko atlaikyti smūgių lavinos ir antrasis kėlinys pasibaigė 1:11.

Trečiajame kėlinyje į kauniečių vartus įvarčiai krito kas 3-4 minutes. Visas rungtynias nesustabdomi buvo Elektrėnų „SSM“ komandos žaidėjai L. Žukauskas, D. Škadauskas ir T. Vitkauskas.

Kauno „BTA“: A. Bork 3, P. Loginovič ir P.Macijauskas po 1 įvartį.
Elektrėnų „SSM“: L. Žukauskas 5, D. Škadauskas ir T. Vitkauskas 4, D. Rudminas, E. Binkulis ir E. Šatavičius 3 , J. Miklaševičius 2, L. Kudrevičius ir E. Pavlovskis po 1 įvartį.