Titulinis » Naujienos » Elektrėnų "Maxima Favorit" ir Klaipėdos BTJ ekipos pasidalino po pergalę

Elektrėnų "Maxima Favorit" ir Klaipėdos BTJ ekipos pasidalino po pergalę

2013-03-17
NVLRL informacija
Kovo 15-16 dienomis Elektrėnų ledo rūmuose susitiko Elektrėnų “Maxima Favorit” ir Klaipėdos BTJ komandos. Abi komandos pasidalino po pergalę, pirmąjį susitikimą laimėjo Elektrėnų “Maxima Favorit” komanda rezultatu 3:2 (0:1, 2:0, 1:1), o antrąjį susitikimą laimėjo Klaipėdos BTJ komanda rezultatu 2:1 (1:1, 0:0, 0:1).

Pirmųjų varžybų metu komandos žaidė apylygiai, nors pirmąjį įvartį ir įmušė Klaipėdos BTJ komanda, tačiau pasinaudoję klaipėdiečių klaidomis elektrėniškiai antrajame kėlinyje ne tik, kad išlygino rezultatą žaisdami kiekybinėje daugumoje, bet ir pelnė persveriamuosius du įvarčius. Klaipėdos BTJ dar bandė vytis varžovus, tačiau priktrūko vieno įvarčio.

Antrasis komandų susitikimas buvo svečių naudai. Vyko įtempta kova, pirmasis kėlinys pasibaigė lygiosiomis. Antrąjį kėlinį nei viena komanda neįmušė, tačiau M. Kieža sugebėjo pelnyti persveriamąjį įvartį ir išvedė savo komandą į priekį.

Elektrėnų „Maxima Favorit“ – Klaipėdos BTJ 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)

Elektrėnų „Maxima Favorit“ : T. Milašius 2 ir M. Milūnas 1 įvartis.
Klaipėdos BTJ: A. Sedura 2 įvarčiai.

Elektrėnų „Maxima Favorit“ – Klaipėdos BTJ 2:1 (1:1, 0:0, 0:1)

Elektrėnų „Maxima Favorit“ : T. Milašius 1 įvartis.
Klaipėdos BTJ: A. Sedura ir M. Kieža po 1 įvartį.