Titulinis » Naujienos » Elektrėnų „Energija“ nepasipriešino Baltarusijos lygos lyderiams

Elektrėnų „Energija“ nepasipriešino Baltarusijos lygos lyderiams

2014-10-17
Skaudžiausią sezono pralaimėjimą Baltarusijos aukščiausioje lygoje patyrė daugkartinė Lietuvos ledo ritulio čempionė Elektrėnų „Energija“, kuri penktadienį svečiuose net 0:7 (0:1, 0:4, 0:2) buvo sutriuškinta Žlobino „Metallurg-2“ ekipos.

Pirmojo kėlinio pradžioje šeimininkus į priekį išvedė Andrejus Pereguda (2:49 min.). Vėliau „Energijos“ gynyba gana sėkmingai tvarkėsi su varžovų atakomis iki antrojo kėlinio vidurio. Tikslūs Konstantino Bazylevo (28:53), Pavelo Marščionoko (31:59), Vladimiro Tkačiuko (34:59) ir Pavelo Beliajaus (36:25) smūgiai suteikė „Metallurg-2“ solidų pranašumą.

Paskutiniame rungtynių trečdalyje „Energijai“ ir toliau nesisekė pralaužti varžovų gynybos, o „Metallurg-2“ neatsipalaidavo ir K.Bazylevas (47:49 ir 53:18) dar dviem savo įvarčiais baigė elektrėniškių triuškinimą.

„Energijos“ vartus visas rungtynes gynė Donatas Žukovas. Elektrėniškiai neišnaudojo visų šešių galimybių įmušti įvartį, žaisdami daugumoje. „Metallurg-2“ kiekybinę persvarą turėjo 4 kartus ir ją išnaudojo 2 sykius.

Elektrėniškiai reabilituotis galės jau šeštadienį, kai šios dvi komandos Žlobine susitiks dar kartą.

„Energija“ (15 tšk.) turnyrinėje lentelėje liko 9-oje vietoje tarp 11 komandų, o „Metallurg-2“ (26 tšk.) tapo vienvaldžiu lyderiu.