Titulinis » Naujienos » Elektrėnų „Energija“ neatsilaikė prieš lygos čempionus

Elektrėnų „Energija“ neatsilaikė prieš lygos čempionus

2013-09-15
 Antrosiose Baltarusijos ledo ritulio  čempionato aukščiausios lygos išvykos rungtynėse sekmadienį daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“ neatsilaikė prieš lygos čempionus Žlobino „Metallurg-2” ledo ritulininkus ir nusileido rezultatu 2:4 (1:1, 0:2, 1:1); baudos minutės 18 – 10.

Šeimininkus į priekį išvedė Igoris Karabanovas (15:00 min.), bet dar pirmajame kėlinyje gynėjas Justinas Vėželis (18:04) po Andriaus Židkovo perdavimo išlygino rezultatą.
Lemiamą persvarą Žlobino ekipa susikrovė antrajame kėlinyje, kai po Romano Anikino (24:10) ir Vladimiro Tkačiuko (26:26) įvarčių pirmavo jau 3:1. Trečiąjį rungtynių įvartį baltarusiai pelnė žaisdami turėdami dviejų žaidėjų persvarą.

Trečiajame kėlinyje tas pats R.Anikinas (54:27) dar labiau padidino „Metallurg-2“ pranašumą, o antrąjį „Energijos“ įvartį pelnė Paulius Gintautas (55:53) po tikslaus Dovydo Kulevičiaus perdavimo .
Apie rungtynes vienas naudingiausių žaidėjų, vartininkas Nerijus Dauksevičius:

-          „Pirmosios keturios rungtynės parodė, kad čempionatas labai aukšto lygio ir norint laimėti reikės įdėti labai daug pastangų. Tiek pirmosios tiek antrosios rungtynės Žlobine buvo apylygės, gerai žaidė abi komandos. Pralaimėjimo priežastimi įvardinčiau baudos minutes, kurių mes prisirinkome dvigubai daugiau, o patys nesugebėjome išnaudoti kiekybinių persvarų. Sezonas tik prasideda, pergalių dar bus.”

Elektrėnų „Energija“ po keturių sužaistų aukščiausios lygos rungtynių, surinkę 4 taškus turnyrinėje lentelėje užima 9-ą vietą tarp 13-os klubų, o „Metallurg-2“ (8 tšk.) žengia 4-i.
Artimiausios „Energijos“ rungtynės namų arenoje Elektrėnuose rugsėjo 19 – 20 d. su komanda iš Ukrainos, Kijevo „Kremenčiug“.