Titulinis » Naujienos » Elektrėnų „Energija“ Lietuvos ledo ritulio čempionate žygiuoja nesustabdomai (VIDEO, įvarčiai)

2016-10-27
 Lietuvos ledo ritulio čempionate trečiadienį Elektrėnuose vietos „Energija“ iškovojo jau penktąją pergalę iš eilės, šįsyk 6:3 (2:0, 3:1, 1:2) įveikusi čempionato autsaiderius, Kauno „Tigrus“.

Ir šioje dvikovoje „Energija“ neturėjo daug vargo, jau pirmojo kėlinio viduryje pirmavusi 2:0. Po įvartį pelnė gynėjas Rolandas Aliukonis (07:09)  ir Povilas Verenis (13:47).

Antrajame kėlinyje „Energija“ po Ilja Četvertako (20:31) ir Artiomo Sidorovo (25:29) padidino skirtumą iki 4:0 ir leido varžovams pasižymėti. „Tigrams“ įvartį pelnė Dovydas Streckis (25:46). Kauniečius už tokią drąsą įvarčiu netrukus nubaudė P.Verenis (26:27).

Paskutinysis kėlinys tapo formalumu, o kauniečiai jį sugebėjo laimėti. Iš pradžių Jonas Viknius (46:55) rezultatą sušvelnino, vėliau varžovų baudos minutes išnaudojo D.Streckis (55:00, dauguma) ir sušvelnino kauniečių atsilikimą iki 3:5.

Beje, kėlinio viduryje iš aikštės iki rungtynių pabaigos už smūgį į galvą varžovui buvo išvarytas elektrėniškis Justinas Vėželis.

Rungtynes trečiuoju įvarčiu per vakarą baigė P.Verenis (59:44), kuris į savo sąskaitą įsirašė pirmąjį sezono „hattrick`ą“.

„Energija“ į varžovų vartus metė 51 kartą, „Tigrai“ atsakė tik 23 metimais.

Kitos čempionato rungtynės įvyks ketvirtadienio vakarą 20.15 val. Vilniaus Pramogų arenos didžiojoje aikštėje, kurioje susitiks Vilniaus „Hockey Punks“ ir Rokiškio „Rokiškis“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          5  5  0  0   0   36:12  15
2. Juodupės „Juodupė“            4  3  0  0   1   23:7    9
3. Vilniaus „Hockey Punks“       5  1  1  0   3   18:26   5
4. Vilniaus „Geležinis vilkas“   5  1  0  1   3   15:35   4
5. Rokiškio „Rokiškis“           3  1  0  0   2   10:11   3
6. Kauno „Tigrai“                4  1  0  0   3   10:21   3