Titulinis » Naujienos » Elektrėnų „Energija“ antrą kartą pralaimėjo Minske ir susikomplikavo padėtį ketvirtfinalyje

2014-02-25
 Antrą pralaimėjimą Baltarusijos „Vyšaja“ ledo ritulio lygos atkrintamosiose varžybose patyrė ir sduėtingoje situacijoje atsidūrė Elektrėnų „Energijos“ klubas.

Elektrėniškiai antrose ketvirtfinalio rungtynėse svečiuose antradienį 2:6 (1:1, 1:2, 0:3) pralaimėjo Minsko „Junior“ komandai ir serijoje iki trijų pergalių pralaimi jau 0:2.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau trečiąją minutę, kuomet pasižymėjo Nikita Kozlovas (2:07). Vienas „Energijos“ lyderių Paulius Gintauras pirmajame kėlinyje sugebėjo išlyginti rezultatą (13:32). Antrajame kėlinyje į taiklų Vladislavo Šmakovo (30:37) metimą atsakė Aivaras Bendžius (31:29), po Martyno Šliko ir P.Gintauto perdavimų išlyginęs rezultatą.

Bet vėliau tas pats N.Kozlovas vėl išvedė šeimininkus į priekį (35:30), o trečiajame kėlinyje jau dominavo „Junior“ ledo ritulininkai. Pergalę jiems įtvirtino Kirilo Lačaunieko (48:52), Stepano Faliukovičiaus (54:25) ir Aleksandro Pacenkino (58:37) įvarčiai.

Priminsime, kad pirmąsias rungtynes „Energija“ pralaimėjo 1:2 (1:0, 0:1, 0:1).

Trečiosios serijos rungtynės bus žaidžiamos penktadienį Elektrėnuose. Jei prireiks daugiau rungtynių jos bus žaidžiamos kovo 1 ir kovo 3 dienomis.