Titulinis » Naujienos » D.Žukovas ir A.Bendžius padovanojo „Energijai“ kelialapį į atkrintamąsias varžybas

2015-02-04
Daugkartinė Lietuvos ledo ritulio čempionė Elektrėnų „Energija“ iškovojo kelialapį į Baltarusijos aukščiausios lygos atkrintamąsias varžybas. Trečadienį elektrėniškiai savo arenoje po baudinių serijos 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0) nugalėjo „HC Gomel-2“ ekipą ir turnyrinėje lentelėje jau nebenukris žemiau 8-os vietos.

Pirmojo kėlinio antroje pusėje po dviejų „HC Gomel-2“ žaidėjų pražangų „Energija“ žaidė penkiese prieš tris varžovus. Deja, pralaužti svečių gynybos nepavyko ir kėlinys baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Antroje rungtynių dalyje jau „Energija“ užsidirbo dvi pražangas, bet 4 min. daugumoje žaidę „HC Gomel-2“ nepajėgė įmušti įvarčio į puikiai rungtyniavusio Donato Žukovo ginamus vartus.

Trečiajame kėlinyje ant nubaustųjų suolelio vėl sėdėjo tik „Energijos“ žaidėjai – Andrius Židkovas bei Tomas Vyšniauskas. Nepaisant to, „HC Gomel-2“ nerado spragų šeimininkų gynyboje, tad teko žaisti pratęsimą. Per papildomas 5 min. įvarčių vėl nebuvo pelnyta, nors po Dovydo Kulevičiaus pražangos „Energija“ liko žaisti mažumoje. Baudinių serijoje vėl fantastiškai žaidė D.Žukovas, kuris antrose rungtynėse iš eilės nepraleido nė vieno įvarčio. Tuo tarpu pergalingą smūgį atliko Aivaras Bendžius.

Sportas.lt primena, kad antradienį Elektrėnuose „Energija“ įveikė „HC Gomel-2“ klubą rezultatu 3:0. Tuo tarpu kiek anksčiau vykusias abi šių komandų akistatas Gomelyje – 4:0 ir 5:2 – laimėjo „HC Gomel-2“.

„Energija“ (52 tšk.) liko 8-oje turnyrinės lentelės vietoje, bet dar gali pakovoti dėl 7-os pozicijos, kurią šiuo metu užima būtent „HC Gomel-2“ (55 tšk.). Abejoms komandoms liko sužaisti po dvejas reguliariojo sezono rungtynes.

Reguliarųjį sezoną „Energija“ užbaigs dvejomis rungtynėmis vasario 9-10 d. svečiuose prieš 9-oje vietoje esantį Bresto „HC Brest-2“ (45 tšk.) klubą.