Titulinis » Naujienos » D.Zubrus pelnė įvartį, tačiau teisėjai jo neįskaitė

D.Zubrus pelnė įvartį, tačiau teisėjai jo neįskaitė

2016-03-18
BNS informacija
 Trisdešimt pirmą pralaimėjimą – po dviejų pergalių iš eilės – 70-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei į septintąją vietą keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje nukrito San Chosė „Sharks“ (84 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi.

Ketvirtadienį svečiuose 13 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) turėjo pripažinti 31-ą pergalę per 70 mačų iškovojusios bei dešimtojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančios Arizonos „Coyotes“ (69 taškai) komandos pranašumą.

Per 12 žaidimo minučių (11:57) lietuvis kartą metė į varžovų vartus ir pelnė įvartį, tačiau dėl nuošalės teisėjai jo neįskaitė. Antrajame kėlinyje (30:23) už žaidimą aukštai pakelta lazda gavo dvi baudos minutes.

Iš viso šiame sezone 38-erių metų puolėjas D. Zubrus per 40 rungtynių pelnė 3 įvarčius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 baudos minučių.

Įvarčius arenos šeimininkams pelnė Michaelas Stone'as (13:23; 1 rezultatyvus perdavimas), Shane'as Doanas (58:29) ir Antoine'as Vermette'as (59:06), o „Coyotes“ vartininkas Mike'as Smithas atrėmė 27 varžovų metimus iš 28.

Vienintelio įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Tomašas Hertlas (34:29), o „Sharks“ vartininko Martino Joneso sąskaitoje – 19 atremtų arenos šeimininkų metimų iš 21.