Titulinis » Naujienos » D.Zubrus įmušė įvartį, bet „Devils“ pralaimėjo (video)

D.Zubrus įmušė įvartį, bet „Devils“ pralaimėjo (video)

2013-10-12
lrytas.lt informacija
Penktąjį pralaimėjimą iš eilės 2013-2014 metų Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariajame sezone patyrė ir į tryliktąją vietą Rytų konferencijoje smuktelėjo Naujojo Džersio „Devils“ (3 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi, penktadienį svečiuose 2:3 (1:0, 1:2, 0:1) nusileidęs trečiojoje pozicijoje Vakaruose esančiai Kalgario „Flames“ (8 tšk.) ekipai.

Pirmąjį įvartį šiame sezone įmušė D.Zubrus, antrajame kėlinyje (36:03) antrąsyk išvedęs svečius į priekį - 2:1.

Per 17 su puse žaidimo minutės (17:28) 35-erių metų lietuvis kartą metė į arenos šeimininkų vartus bei išvengė baudos minučių. Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per 5 naujojo sezono rungtynes - įvartis, rezultatyvus perdavimas ir 2 baudos minutės.

Pirmajame kėlinyje pirmąjį įvartį svečiams pelnė Adamas Henrique'as (13:58).

Nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Dennis Widemanas (25:37), Markas Giordano (39:41) bei Seanas Monahanas (57:17).