Titulinis » Naujienos » D.Zubrus buvo nubaustas baudos minutėmis, o „Devils“ suklupo Monrealyje

D.Zubrus buvo nubaustas baudos minutėmis, o „Devils“ suklupo Monrealyje

2013-12-03
Sportas.lt inf.
Pralaimėjimą Šiaurės Amerikos Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NHL) patyrė Dainiaus Zubraus atstovaujama Naujojo Džersio „Devils“ (27 tšk.) ekipa.

Ji svečiuose 2:3 (1:0, 0:2, 1:1) nusileido trečią vietą Rytų konferencijoje užimantiems Monrealio „Canadiens“ (35 tšk.) ledo ritulininkams.

D.Zubrus rungtyniavo 19 minučių, per kurias tris kartus smūgiavo į vartus bei užsidirbo 2 baudos minutes.

„Devils“ komandai įvarčius pelnė Steve'as Bernieras (11:13) ir Michaelas Ryderis (44:42).

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Rene Bourque'as (28:49), Maxas Pacioretty (36:49) ir Alexas Galchenyukas (49:34).

35-erių metų D.Zubrus per 28 reguliariojo sezono rungtynes pelnė 4 įvarčius ir atliko 8 rezultatyius perdavimus.

Vienuolika pergalių iškovojusi „Devils“ komanda Rytų konferencijoje užima devintą vietą, tuo tarpu „Canadiens“ ledo ritulininkai su 16 pergalių žengia treti.