Titulinis » Naujienos » D.Zubrus buvo nokautuotas, o „Devils“ pralaimėjo NHL lygos autsaideriams (smūgio video)

2014-01-05
BNS informacija
Dvidešimt šeštąją nesėkmę 43-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė ir į dvyliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje smuktelėjo Dainius Zubraus Naujojo Džersio "Devils" (42 tšk.) klubas.

Šeštadienį svečiuose "Devils" komanda daugiau nei 19 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) nusileido absoliutiems lygos autsaideriams Bafalo "Sabres" (28 tšk.) ledo ritulininkams, kurie pratęsė pergalių savo aikštėje seriją iki penkerių.

Per 18 žaidimo minučių (17:53) lietuvis keturis kartus smūgiavo į varžovų vartus bei "uždirbo" 4 baudos minutes.

Trečiame kėlinyje D.Zubrų smūgiu į galvą nokautavo Tyleris Myersas. Po smūgio lietuvis itin sunkiai kėlėsi nuo ledo, o varžovas buvo nubaustas 2 baudos minutėmis.

Netrukus atlikęs nuobaudą T.Myersas grįžo ant ledo, o D.Zubrus nusprendė atkeršyti varžovui. Deja, lietuvis taip pat buvo nubaustas 2 baudos minutėmis, o kiekybinę persvarą pasinaudoję „Sabres“ ledo ritulininkai persvėrė rezultatą savo naudai (2:1.).

Iš viso per 43 šio sezono mačus 35-erių metų D.Zubrus į varžovų vartus įmušė 8 įvarčius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir atsėdėjo 26 baudos minutes.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Mattas Moulsonas (39:29) bei Mattas D'Agostinis (51:49), o svečių gretose įvarčiu pasižymėjo Michaelas Ryderis (47:46).