Titulinis » Naujienos » D.Zubraus rezultatyvus perdavimas leido „Devils“ ekipai laimėti (video, įvarčiai)

2013-11-22
BNS ir lrytas.lt informacija
 Šeštą rezultatyvų perdavimą 22-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o puolėjo atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ (23 tšk.) klubas iškovojo devintą pergalę bei Rytų konferencijoje išsaugojo aštuntąją vietą.

Ketvirtadienį svečiuose daugiau nei 18 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ekipa po pratęsimo 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0) nugalėjo aštuntojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančius ir aštuntą pralaimėjimą per 23 mačus patyrusius Los Andželo „Kings“ (32 tšk.) ledo ritulininkus. Po Lietuvos ledo ritulininko perdavimo pergalingą įvartį per pratęsimą (62:30) svečiams pelnė Jaromiras Jagras.

Pats lietuvis per 19 žaidimo minučių nė karto nemetė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 35-erių D.Zubraus sąskaitoje per 22 reguliariojo sezono rungtynes - 3 įvarčiai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 14 baudos minučių.

Šiose rungtynėse svečiai pirmavo po Ryano Carterio (45:52) įvarčio, o rezultatą išlygino Justinas Williamsas (46:57).

„Devils“ vartininkas Cory'is Schneider atrėmė 34, o „Kings“ vartininkas Benas Scrivensas - 15 varžovų metimų.