Titulinis » Naujienos » D.Zubraus klubas tik po pratęsimo nusileido vienam NHL čempionato lyderių

D.Zubraus klubas tik po pratęsimo nusileido vienam NHL čempionato lyderių

2013-12-21
BNS.lt informacija
22-ąją nesėkmę 36-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė į dešimtąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje pakilęs Naujojo Džersio "Devils" (35 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi.

Penktadienį savo aikštėje "Devils" komanda beveik 16 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:1) nusileido antrąją vietą absoliučioje lygos įskaitoje bei Vakarų konferencijoje užimantiems Anahaimo "Ducks" (55 tšk.) ledo ritulininkams, kurie pratęsė pergalingą seriją iki septynių mačų iš eilės.

20 su puse minutės (20:35) aikštelėje praleidęs puolėjas iš Lietuvos trissyk metė į varžovų vartus, blokavo svečių metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso per 36-erias rungtynes D.Zubrus įmušė 7 įvarčius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir "atsėdėjo" 22 baudos minutes.

Po įvartį šeimininkams pelnė Michaelas Ryderis (24:15) ir Andy Greenas (54:58).

Nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Camas Fowleris (34:06), Mathieu Perreault'as (50:47) ir Kyle'as Palmieris (62:37).