Titulinis » Naujienos » D.Zubraus klubas NHL pirmenybių rungtynes svečiuose pralaimėjo po pratęsimo (video, įvarčiai)

2014-02-01
BNS informacija
 Trisdešimt trečiąją nesėkmę 56-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė dvyliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" (58 tšk.) klubas.

Penktadienį išvykoje, stebint daugiau nei 17 tūkst. žiūrovų, "Devils" komanda po pratęsimo 2:3 (0:1, 2:0, 0:1, 0:1) nusileido dešimtojoje pozicijoje keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje esantiems Nešvilio "Predators" (58 taškai) ledo ritulininkams, kurie iškovojo 25-ąją pergalę per 56-is susitikimus.

15 su puse minutės (15:24) aikštelėje praleidęs lietuvis blokavo varžovo metimą ir antrajame kėlinyje atsėdėjo dvi baudos minutes.

Iš viso per 56 šio sezono rungtynes 35-erių metų D.Zubrus įmušė 10 įvarčių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų bei surinko 28 baudos minutes.

Po įvartį į varžovų vartus įmušė Patrikas Eliasas (33:00) ir Jaromiras Jagras (38:59). Beje, tai jau 698-asis septintąją vietą visų laikų rezultatyviausių NHL žaidėjų sąrašuose užimančio čeko įvartis karjeroje.

Šiame susitikime šeimininkai pirmavo po tikslaus Shea Weberio (6:45) smūgio, o rezultatą trečiojo kėlinio pabaigoje pavyko išlyginti Davidui Legwandui (39:49).

Pergalingą įvartį per pratęsimą įmušė jau minėtas Shea Weberis (61:29).