Titulinis » Naujienos » Dvylikamečių diviziono lyderių dvikovoje - „Geležinio vilko“ pergalė po baudinių serijos

2014-10-27
Šeštadienį Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) dvylikamečių divizione Klaipėdoje buvo sužaistos fantastiškos rungtynės tarp vietos „Skato“ ir Vilniaus „Geležinio vilko“ komandų.

Vilniečiai po baudinių serijos 5:4 (1:2, 3:1, 0:1, 0:0) įveikė šeimininkus ir iškovojo ketvirtą pergalę per ketverias rungtynes.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po Nikitos Volocho įvarčio jau antrąją minutę pirmavo 1:0. Dar po penkių minučių Ivanas Gorniakovas (7:44 min.) padidino pranašumą iki dviejų (2:0), tačiau kėlinio pabaigoje Lukas Algimantas Martišius (13:37) deficitą sumažino iki vieno - 1:2.

Antrojo kėlinio pradžioje Anatolijus Sedura (15:55) įmušė trečią šeimininkų įvartį ir atrodė, kad „Skato“ ekipa tvirtai laiko iniciatyvą savo rankose, tačiau įpusėjus kėliniui kiekybinę persvarą išnaudojo Nikita Zareckijus (21:50), o dar po beveik trijų minučių Marijus Dumčius išlygino rezultatą (3:3).

Iniciatyvą perėmę vilniečiai dar po dviejų minučių įmušė ketvirtą įvartį ir pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį - įvartį pelnė Markas Samėnas (26:08).

Trečiame kėlinyje, sužaidus penkias minutes, Klaipėdos komandai ketvirtą įvartį pelnė N.Volochas (35:28) ir išlygino rezultatą (4:4).

Baudinių serijoje sėkmingiau sužaidė Vilniaus ekipos vartininkė Emilie Simonsen, kuri atrėmė klaipėdiečių N.Volocho ir Ivano Gorniakovo smūgius.

„Skato“ vartininkas Ilja Valasenko neatrėmė nei M.Samėno baudos smūgio, nei pergalingo Marijus Dumčiaus tikslaus metimo, išplėšusio vilniečiams dramatišką pergalę.

„Geležinio vilko“ auklėtiniai su 11 taškų užima pirmą vietą, tuo tarpu „Skato“ ledo ritulininkai su 10 taškų žengia antri.

Sekmadienį kitose dvylikamečių rungtynėse klaipėdiečiai 12:3 (3:1, 4:2, 5:0) nepaliko vilčių septintą vietą užimantiems Kauno GRV ledo ritulininkams.