Titulinis » Naujienos » Dviejų lietuvių atstovaujama komanda po baudinių serijos įveikė atvirojo Baltarusijos ledo ritulio čempionato lyderį

2013-02-01
lrytas.lt informacija
Dvidešimt šeštąją pergalę 45-ose atvirojo Baltarusijos ledo ritulio čempionato rungtynėse iškovojo penktąją vietą vienuolikos ekipų turnyre užimantis Latvijos čempionas Liepojos „Metalurgs“ (75 tšk.) klubas su dviem lietuviais.

Ketvirtadienį penktosiose antrojo etapo, kuriame kovą tęsia šešios pajėgiausios pirmenybių komandos, rungtynėse Liepojos ledo ritulininkai namuose po baudinių serijos 3:2 (2:1, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0) įveikė pirmenybių lyderę Žlobino „Metalurg“ (114 tšk.) komandą.

Rezultatyvų perdavimą atlikęs Nerijus Ališauskas sykį metė į varžovų vartus ir „uždirbo“ 2 baudos minutes, o puolėjas Povilas Verenis nebuvo registruotas mačui.

Per 41 šio sezono susitikimą N. Ališauskas atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir gavo 59 baudos minutes, o 30 rungtynių žaidęs P. Verenis įmušė 9 įvarčius, atliko 13 rezultatyvių perdavimų bei surinko 22 baudos minutes.

Po lietuvio perdavimo Bruno Zabis (10:30) pirmajame kėlinyje išvedė šeimininkus į priekį 2:1.

Pirmąjį įvartį šeimininkams pelnė Maris Dilevka (06:01), o pergalingą baudinį realizavo Edgaras Brancis (65:00).

Svečių gretose išlyginamuosius įvarčius mušė Konstantinas Baranovas (09:33) ir Sergejus Dudko (25:03).

Antrąją vietą atvirosiose Baltarusijos ledo ritulio pirmenybėse užima HK „Gomel“ (108 tšk.) ledo ritulininkai, trečiąją - Gardino „Neman“ (102 taškai) klubas.