Titulinis » Naujienos » Dviejų įvarčių pranašumo neužteko: „7bet-Hockey Punks“ ir vėl pralaimėjo (VIDEO)

2023-10-08
Dar kartą OHL Baltijos čempionate su pralaimėjimu teko susitaikyti „7bet-Hockey Punks“ atstovams.

Sekmadienį Vilniaus komanda 2:5 pralaimėjo „HS Riga“ klubui. Priminsime, jog vakar šių ekipų tarpusavio akistata taip pat baigėsi latvių pergale – 2:7.

Rungtynių startas nieko blogo „7bet-Hockey Punks“ nežadėjo. Pirmajame kėlinyje vienintelis įvartis krito į latvių vartus, kai Ernestas Trukšnys realizavo kiekybinę persvarą (07:44, rez. perd. Edgaras Rybakovas, Samuelis Blanchetas-Cote).

Antrąjį kėlinį pradėjo dar vienas „pankų“ įvartis. Šį kartą tikslą pasiekė Ronaldas Dvončas (21:10, rez. perd. S. Blanchetas-Cote, Ilja Četvertakas). Deja, bet po šios akimirkos ritulys krito tik į šeimininkų vartus. Marcis Smirnovas ir Maksimas Pumpinšas antrajame kėlinyje išlygino rezultatą.

Trečiajame kėlinyje M. Pumpinšas pridėjo dar du įvarčius, o Aleksandras Zaprivodas padėjo galutinį tašką šioje akistatoje.