Titulinis » Naujienos » Dviejų įvarčių deficitą panaikinę „Lokiai“ įveikė „Galvės“ ekipą (fotogalerija)

Dviejų įvarčių deficitą panaikinę „Lokiai“ įveikė „Galvės“ ekipą (fotogalerija)

2022-10-17
LRML inf., Tito Pacausko nuotr.
 Pirmadienį Elektrėnų ledo arenoje pergalingai Lietuvos ledo ritulio mėgėjų (LRML) lygą pradėjo praėjusio sezono bronzos medalių laimėtojai Vilniaus „Lokiai“, kurie panaikino dviejų įvarčių deficitą ir 5:3 (0:2, 1:0, 4:1) nugalėjo taip pat pirmąsias čempionato rungtynes žaidusią Trakų „Galvės“ komandą.

„Galvė“ savo įvarčių sąskaitą atsidarė pirmojo kėlinio viduryje, kai vieno žaidėjo kiekybinę persvarą išnaudojo Evgenijus Gladinas (11:30, rez. perd. Marius Gaidys). Vos po mažiau nei dviejų minučių Andrejus Jakuševas (13:07, rez. perd. Linas Žilinskas) jau žaidžiant lygiomis sudėtimis mušė ir antrą trakiškių įvartį.

Antrojo kėlinio pradžioje „Lokių“ įvarčių sąskaitą atidarė Karolis Janušauskas (27:34, rez .perd. Marius Aliukonis), sumažinęs atsilikimą iki minimumo – 1:2.

Per 40 žaidimo minučių „Galvė“ buvo nubausta 8 baudos minutėmis, tačiau „Lokiai“ kiekybinėmis persvaromis pasinaudoti nesugebėjo.

Visgi viskas pasikeitė trečiame kėlinyje, kai iš „Lokių“ pasipylė įvarčiai: iš pradžių pasižymėjo Marius Aliukonis (46:24, rez. perd. Dovydas Radvila) bei išlygino rezultatą, o netrukus krito Michailo Škoda (47:09, rez. perd. Vladimiras Domeika ir Olegas Tarasovas) ir K.Janušausko (52:36, rez. perd. Karolis Rusinas ir Lukas Butkus) įvarčiai.

Likus žaisti šiek tiek mažiau nei tris minutes „Lokiai“ galutinai „uždarė“ rungtynes, kai trečią savo įvartį šiose rungtynėse pelnė K.Janušauskas (57:1“, rez. perd. L.Butkus ir Virginijus Janušauskas).

Nors paskutinę minutę dar Trakų komandoje pasižymėjo Romualdas Poteiko (59:30, rez. perd. Gabrielius Dirvinskas ir L.Žilinskas), tačiau tai jų jau nebeišgelbėjo.

„Galvės“ vartus gynė Albertas Grinevičius, tuo tarpu „Lokių“ – Kristupas Pranckietis.

Geriausiu „Galvės“ žaidėju pripažintas E.Gladinas, tuo tarpu „Lokių“ – M.Škoda.

Kitas rungtynes „Galvė“ žais lapkričio 13-ą dieną prieš Vilniaus „Orakulą“, tuo tarpu „Lokiai“ jau spalio 24-ą susikaus su kol kas pergalės džiaugsmo per dvejas rungtynes nepatyrusia Vilniaus „Fenikso“ ekipa.