Titulinis » Naujienos » Dvidešimt devintoji Dainiaus Zubraus atstovaujamo klubo pergalė NHL reguliariajame sezone

2016-02-14
BNS informacija
 Dvidešimt devintą pergale 54–ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penktąją vietą keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje užimantis San Chosė „Sharks“ (63 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi.

Šeštadienį namuose 17,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai 4:1 (2:0, 0:1, 2:0) nugalėjo 30-ą nesėkmę per 55 mačus patyrusią bei devintojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančią Arizonos „Coyotes“ (56 taškai) komandą.

Per 10 žaidimo minučių (10:03) lietuvis dukart metė į varžovų vartus bei pirmajame kėlinyje (9:32) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso šiame sezone 37-erių metų puolėjas D. Zubrus per 24 rungtynes pelnė 2 įvarčius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 12 baudos minučių.

Įvarčius arenos šeimininkams pelnė Mattas Tennysonas (2:59), Chrisas Tierney'is (18:56), Tomas Hertlas (50:58) bei Joonas Donskoi (58:41), po du rezultatyvius perdavimus atliko Melkeris Karlssonas ir Brentas Burnsas, o „Sharks“ vartininkas Martinas Jonesas atrėmė 22 svečių metimus iš 23.

Vienintelio įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Martinas Hanzalas (21:58), o „Coyotes“ vartininko Louiso Domingue'o sąskaitoje – 24 atremti arenos šeimininkų metimai iš 27.