Titulinis » Naujienos » Dukart estes nugalėjusi Lietuvos moterų rinktinė kyla į pirmąją poziciją Baltijos lygoje (VIDEO)

Dukart estes nugalėjusi Lietuvos moterų rinktinė kyla į pirmąją poziciją Baltijos lygoje (VIDEO)

2022-10-10
hockey.lt informacija
Praėjusį savaitgalį savo pasirodymą Baltijos moterų ledo ritulio lygoje (BWHC) tęsė Lietuvos moterų rinktinės kandidačių pagrindu sudaryta komanda.
 
Savaitgalį savo gretose Lietuvos rinktinės vyriausiąjį trenerį Berndą Haakę jau turėjusios lietuvės du kartus stojo į dvikovą su Estijos rinktine ir šventė dvi įtikinamas pergales. Pirmose rungtynėse problemų dėl vartininkės traumos turėjusias varžoves lietuvės įveikė net 15:0.
 
Šiose rungtynėse net 10 rezultatyvumo balų (6 įvarčiai ir 4 rezultatyvūs perdavimai) surinko Klara Miuller, geriausia rungtynių žaidėja pripažinta Migle Jakavičienė pelnė du įvarčius, tiek pat kartų pasižymėjo ir Viltautė Jasinevičiūtė bei Miglė Bazevičiūtė. Viktorija Aleinikovaitė, Gabija Griniūtė ir Gertrūda Gliožaitytė pelnė po vieną įvartį, o Ramunė Maleckienė net ir nepelniusi nė vieno įvarčio sugebėjo atlikti šešis rezultatyvius perdavimus.
 
 
Antrose rungtynėse varžovės jau vertėsi pilna sudėtimi, bet Lietuvos rinktinė ir vėl įrodė savo pranašumą laimėdama 6:1. K. Miuller šiame susitikime pasižymėjo tris kartus, V. Jasinevičiūtė – du, o geriausia rungtynių žaidėja išrinkta G. Griniūtė kartą nuginklavo varžovių vartininkę.
 
Pirmose rungtynėse Lietuvos rinktinės vartus gynė Emilija Simonsen, o Viltė Beličenkaitė šią poziciją užėmė antrajame susitikime.
 
Dvi pergalės leido 9 taškus per keturis susitikimus surinkusiai Lietuvos rinktinei pakilti į pirmąją Baltijos moterų ledo ritulio lygos poziciją, bet trys artimiausios varžovės yra sužaidusios vieneriomis arba dvejomis rungtynėmis mažiau už mūsų rinktinę.
 
Jau kitą savaitgalį Lietuvos rinktinė dar kartą vyks į Latviją, kur jos susitiks su „SHK Lauvas/Prizma“ ir „Laima“ komandomis.